Nimbuzz 2.4 Son Sürümü S60v2 İçin İçerde...!!!

Sponsorlu Bağlantılar

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Nimbuzz 2.4 Son Sürümü S60v2 İçin İçerde...!!!

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: jejep, zaza, -berq- ve 2 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

zeynelizci

Üye
gardaş bu programın jar uzantılı olanı yokmu=?

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Ben Teşekkür Ederim...Kardeşim Bu Programın Elbette .jar Uzantılı Olanı Var Ama Ben Konuyu S60 Bölümünde Açtığım İçin .sis Olanın Verdim Siteye Sadece...Sen Kendi Telefonuna Uygun Olanını dan İndirebilirsin...Cok Güzel Bir Chat Programı Tavsiye Ederim...Ayrıca Nickim no_feeeaaar dır.Buzzda Ekleyebilirsiniz...Teşekkürler...:)

--------------- Ekleme ---------------

Öncelikle Ben Teşekkür Ederim...Kardeşim Bu Programın Elbette .jar Uzantılı Olanı Var Ama Ben Konuyu S60 Bölümünde Açtığım İçin .sis Olanın Verdim Siteye Sadece...Sen Kendi Telefonuna Uygun Olanını dan İndirebilirsin...Cok Güzel Bir Chat Programı Tavsiye Ederim...Ayrıca Nickim no_feeeaaar dır.Buzzda Ekleyebilirsiniz...Teşekkürler...:)

g1gfe4ds2

Üye
Guzel paylasim ellerine saglik omer :D

efooooo

efooooo

Üye
n70 te kullanıyorum ben bu programı gayet memnunum .. fakat soyle bı sorunum var .. daha oncekı versıyonlarını kullanırken telefon rehberımı nımbuzz a kopyalamıstım.. zaman zaman buradan rehberı tekrar telefonumun ana rehberıne aldımm.. su an yanlıslıkla telefon rehberım sılındı butun numaralarım nımbuz a kopyaladıgım yerde kaldı .. su an nımbuzz 2.4 kullanıyorumm.. uradan nımbuzz un adres defterıne ulasamıyorumm.. oyle bı oge cıkmıyor.. program ın hatalı olabılecegını dusunerek dıger alt versıyonlarını yukledımm olmadıı. yardımcı olursanız sevınırım.. çünku rehberım sadece nımbuz da kayıtlı kaldı .. ulasmam gerekıyor.. sımdıden tesekkur ederımm

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
n70 te kullanıyorum ben bu programı gayet memnunum .. fakat soyle bı sorunum var .. daha oncekı versıyonlarını kullanırken telefon rehberımı nımbuzz a kopyalamıstım.. zaman zaman buradan rehberı tekrar telefonumun ana rehberıne aldımm.. su an yanlıslıkla telefon rehberım sılındı butun numaralarım nımbuz a kopyaladıgım yerde kaldı .. su an nımbuzz 2.4 kullanıyorumm.. uradan nımbuzz un adres defterıne ulasamıyorumm.. oyle bı oge cıkmıyor.. program ın hatalı olabılecegını dusunerek dıger alt versıyonlarını yukledımm olmadıı. yardımcı olursanız sevınırım.. çünku rehberım sadece nımbuz da kayıtlı kaldı .. ulasmam gerekıyor.. sımdıden tesekkur ederımm
bunu neden yaptığını anlamadım hiç abi rehberini sım kartına yedeklesen ordan geri telefonun hafızasına kopyalasan daha güzel olur silinse bile sım karttan telefona tekrar yüklerdin ben nimbuzzun o özelliğini hiç kullanmadım yani bu nimbuzzun sonradan kelekte yapabileceğini bildiğim için yapmam yani abi senin iş nasıl olacak hiç fikrim yok üzgünüm :(

sananemi

Üye
Kayıt olmuyor yazıyorki bu servis kullanılamıyor bana bi hesap verirmişıniz bende denemek istiyorum.6630

merdemyar

merdemyar

Üye
    Konu Sahibi
Kayıt olmuyor yazıyorki bu servis kullanılamıyor bana bi hesap verirmişıniz bende denemek istiyorum.6630

Arada öyle sorunlar oluyor tekrar tekrar dene mutlaka olur olmassa bilgisayardan adresine girip ordan da kayıt olabilirsin ama nimbuzza girmeden önce internet paketı al eğer yoksa TL lerini fazlaca götürebilir....:)

zaza

zaza

Üye
teşekkürler :)

-berq-

-berq-

Üye
güzel paylaşım :oke:

Trojan.exe

Trojan.exe

Üye
Eline Emegine Saglik :sirit: :sirit: