NiLS Lock Screen Notifications v1.7.554| Kilit Ekraninda Bildirim

Sponsorlu Bağlantılar

incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
NiLS Lock Screen Notifications v1.7.554| Kilit Ekraninda Bildirim
Merhaba arkadaşlar forumda uzun zamandır aktif değildim ve geri döndüm diyebilirim.
Öncelikle belirteyim telefonum huawei g610 aynı telefondan kullanan pm lütfen birbirimize yardımcı olabiliriz.
Tanıtacağım uygulama "Nils".Bir kaç farklı uygulaması mevcut nils üreticisinin ve hepsinde farklı tür bildirim görme imkanı sunuyor ben kendi kullandığımı tanıtacağım haliyle.
Ekran Görüntüleri:

Link:
Uygulama kullanımı hakkında video isteyen arkdaşlar olursa videoda atabilirim.
Ha unutmadan uygulama kilit ekranında bildirimleri nerede hangi boyuttta göstereceğinizi ayrlamanızaimkan sağlıyor ingilizcem pek iyi olmadığı için bir çok şeyi anlayamadım ingilizcesi iyi olan bir forumdaş yardımda bulunursa konuya ekleyebilirim

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: koseonur ve 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: vusta01
Apache11

Apache11

Üye
Kilit ekranını açmadan WhatsApp SMS alıntılarını cevaplayabiliyormuyuz?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
Kilit ekranını açmadan WhatsApp SMS alıntılarını cevaplayabiliyormuyuz?

hayır hocam öyle bir imkan sağlamıyor fakat bende ekran pını var bu yuzden olabılır whatsap ve hangouts gıbı uygulamalarla cevaplayabılırsınız dıye dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: Apache11
Apache11

Apache11

Üye
WhatsApp ın son güncellemesiinden sonra uygulama oyun vs de iken cvp atabiliyorsun ama bende MyLocker kullandığım için olmuyor sanırım.. Fleksy ve Slocker ın Pro sunda bunlar var sanırım

• Beğen
incimsi01

incimsi01

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp ın son güncellemesiinden sonra uygulama oyun vs de iken cvp atabiliyorsun ama bende MyLocker kullandığım için olmuyor sanırım.. Fleksy ve Slocker ın Pro sunda bunlar var sanırım

ben denemedım hocam deneyeıp yazdığın için teşekkür ederim bana kımden mesaj geldıgını gostermesı yeterlıydı ve gayet iyi iş görüyor :D

Üst Alt