Nihal Behlül Sevişti Halk Ayaklandı !

Sponsorlu Bağlantılar

kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
Nihal Behlül Sevişti Halk Ayaklandı !

BEHLÜL, BİHTER'DEN SONRA NİHAL'LE SEVİŞTİ. NİHAL'İ OYNAYAN HAZAL KAYA'NIN YAŞININ KÜÇÜK OLMASI SEYİRCİDEN TEPKİ ÇEKTİ
Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisi, sevişme sahneleriyle vatandaşın tepkisini çekmişti.

Beren Saat'in oynadığı Bihter ile Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül'ün sevişmesi, diziyi reytinglerin zirvesine de taşıdı. Son bölümde ise; Behlül ile Nihal birlikte olunca vatandaşın tepkisi arttı.

Seyirciler, Nihal ve bu karakteri oynayan Hazal Kaya'nın yaşının küçük olması nedeniyle RTÜK'ü şikayet yağmuruna tuttu.

Kulislerde, dizinin ekrana geldiği kanala ceza gelebileceği konuşuluyor.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Yürü be koçum kim tutar seni :ehe
Oyuncu bırakmadı koskoca filmde :ehe
Bihter de bana kaldı :ehe

BktsBcr

BktsBcr

Üye
nihale yazık olacak:nono:

Aksi

Aksi

Üye
beklenen bıseydı sasırmadım :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Nihal e yazık olmaz yahu bizim Behlül tecrübeli tecavüzcü yastıksiz yapmıyor :ehe

Aziz™

Aziz™

Üye
doğrusu hiç yakıştıramadım hadi bihterin kanında var sana ne oluyor yahu:hmmm

kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
Aziz™;2213310' Alıntı:
doğrusu hiç yakıştıramadım hadi bihterin kanında var sana ne oluyor yahu:hmmm
Ne demişler üzüm üzüme baka baka kararır :ehe

Aziz™

Aziz™

Üye
:kop::kop:haklısın valla

aLone

aLone

Üye
ah ah gitti güzelim nihal:ehe

Yağmur

Üye
nihal bihteri geçti zaten hocası kim firdevs... e olacak o kadar :ehe

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
""""10 Ekim 1990'da Gaziantep'te doğan Hazal Kaya İstanbul İtalyan Lisesi'nde okumuştur.,Bilgi Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları Yönetimi,Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir halen eğitimi devam etmektedir.2007 yılında ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı. Şu sıralar Halit Ziya Uşaklıgil'in romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal Ziyagil karakterini canlandırıyor.""""
Yani bu kız kaç yaşında olmuş oluyor 2010-1990=20
yani bu kız istedigi herşeyi yapabilr.
Bizim türk halkına malzeme çıksında işte megazin haberi olsun.Ya bunları bukadar şımartan bu kadar popüler yapan türk halkı.Ya böle dizlere reyting saglıyorlarya ben anlamıyorum.Demekki Türk halkı böle çarpık ilişkilerden hoşlanıyor ve merak ediyorki böle dizlere ragbet oluyor..
Bu arada bu kız iş geregi 20 yaşında sevişti.
Günümüzde 16-17 yaşlarındaki liseli kızlarda neler yapanlar var şimdiki liselileri anlamak zor...
Eski kafalı degilim ama liselilerin durumu çok berbat...

Aziz™

Aziz™

Üye
%100 katılıyorum Anıl.çok haklısın..

arslansem

arslansem

Üye
Nihal :ağlarım:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu gerçekten böyle gereksiz , saçma sapan bir diziyi , karekterleri izliyor musunuz ?

bandobras

bandobras

Üye
Ben artık Aziz Nesin'e katılsam mı katılmasam mı diye düşünmekteyim...
Adnan beyi oynayan Selçuk yöntemin cebine bir hayranı "Adnan bey dikkat edin karınız sizi aldatıyor" diye not bırakılmış..Adam bile buna şaşırdı...bu türk halkının ilk garip olayı değil..2000yıllarında KARA MELEK adlı dizide kötü kadın rolündeki kadını (adını hatırlamıyorum) metroda tekme tokat döven ve ona "Kızını rahat bırak onlar mutlu " diyen bir toplumuz..Kurtlar Vadisinde Ölen karakter için gazeteye ilan veren başımız sağolsun diye yazan bir toplumda yaşıyoruz..

Gelelim eleştirilere...Yahu hazal kaya 20 yaşında genç ve güzel bir kız...rol icabı bir şey yapmış...Nolacak sanki?
Kaldıki bizim muhteşem RTUK denilen denetleme kurumumuz herşeyi mozaikle örtüyor..sigarayı kanı vs...olmadık kelimeleri bipliyor...

Şimdi soruyorum sana EYY RTUK......Babası hergece annesini döven bir adamın çocugu mozaiklenmiş sigarayı görünce sigara içmeyecekmi küfür etmeyecekmi?
Sokağa çıktında gördün manzaradan birbirine küfür eden insanları bu şekildemi Doğruya sevketeceksin?? Eğitim aklına geldi mi hiç..:)

Ayrıca Son birşey söyleyeceğim beni haklı veya haksız bulmanız önemli değil ama 70 Kuşağı Türkiyesi Daha medeniydi sanki...Neden diyecek olursanız...80yıllara kadar türkiyede ***** sektörü vardı...1 ülkede ***** sektörünn olması demek o ülkede medeniyetin son noktada oldunu gösterir...yani şimdi Hazal Kaya öpüşüyor diye konuşulan bir yerdeyken o zman ***** hayatın içinde bir film sektörüydü...Yazık...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Ayrıca Son birşey söyleyeceğim beni haklı veya haksız bulmanız önemli değil ama 70 Kuşağı Türkiyesi Daha medeniydi sanki...Neden diyecek olursanız...80yıllara kadar türkiyede ***** sektörü vardı...1 ülkede ***** sektörünn olması demek o ülkede medeniyetin son noktada oldunu gösterir...yani şimdi Hazal Kaya öpüşüyor diye konuşulan bir yerdeyken o zman ***** hayatın içinde bir film sektörüydü...Yazık...
Çok dogru bir tespit ama kesin bunu yanlış anlayanlar çıkacak oyuzden uzatmıyorum.
Ama tesipitinden dolayı seni tebrik ederim...
:oke:

Üst Alt