Nice Clock

Sponsorlu Bağlantılar

memet271

Üye
    Konu Sahibi
Nice Clock
Nice Clock Arkadasla bu programi bu siteden indirdim telefonuma girdi cikmiyor telefonu acinca Nice Clock yazisi geliyor tuslar kilitleniyor hic islem yapamiyorum sarzi cikartarak kapatiyorum acilinca yine ayni sorun

karta kurdum programi silmek istiyorum ama silinmiyor
sonra kartin hepsini sildim bu sefer Nice Clock yazisi gelmiyor tuslarda kilitlenmiyor fakat telefonun klosör bölümünde duruyor tekrar uzerine basinca tekrar kuruluyor ve ayni sorunlar devam ediyor

benim istedigim bunu telefondan nasil silerim aslinda ben programi karta kurmustum ama telefona nasil gecti anlayamadim
yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

akrepkore

akrepkore

Üye
sen telefona ve karta güzel bir format at "hard format"
*+3+yes+açma kapama " galiba buydu zanlımca sorun cözülecek

memet271

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(akrepkore &#064; Nov 30 2005, 10&#58;25 AM) [post=217989]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sen telefona ve karta güzel bir format at "hard format"
*+3+yes+açma kapama " galiba buydu zanlımca sorun cözülecek
[/b][/quote]

Telefonum Nokia N70 nasil olacak

msw

msw

Üye
Ben de zamanında yüklemiştim onu...aynı sorun bende de olmuştu sürekli silmeye çalıştım 5-6 denemede ancak silinebildi...veya fexplorerdan direk silmeyi dene...olmazsa son çare format

memet271

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(msw &#064; Nov 30 2005, 05&#58;22 PM) [post=218223]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Ben de zamanında yüklemiştim onu...aynı sorun bende de olmuştu sürekli silmeye çalıştım 5-6 denemede ancak silinebildi...veya fexplorerdan direk silmeyi dene...olmazsa son çare format
[/b][/quote]

fexplorer ne oluyor anlamadim ben bu konuda acemiyim programmi prograsa nereden bulabilirim cep telefonuna bilgisayarda oldugu gibi cöp programi oluyormu belki öyle silebilirim

Üst Alt