NFC Oyunu C7 Symbian Anna

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
yeni n8? anna lı gelcekleri diyosan öyle bi saçmalık yapamazlar dünyada görülmemiş şey olur

mcnpl4

mcnpl4

Üye
niye olmasın ki? ama illa olcak die bişey yok. kavga çıkarırım zaten

serdar84

serdar84

Üye
la mustafa senin benlen ne alip veremedigin var her yazdigim yorumun altina yorum yapmissin kara diyom yok ak diyon ak diyom yok kirli ak diyon cok biliyosan nokianin basina sen gec elopu indirsinler bol bol kamikaze yaparsin:naughty:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
seni çok sevmiş alıp veremediği yok:)

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
la mustafa senin benlen ne alip veremedigin var her yazdigim yorumun altina yorum yapmissin kara diyom yok ak diyon ak diyom yok kirli ak diyon cok biliyosan nokianin basina sen gec elopu indirsinler bol bol kamikaze yaparsin:naughty:

eloptan iyi iş yaparım merak etme :naughty: senide symbian bölümünün başına atarım birazda sen küfür yersin milletten :d: öyle bi garezim yok ama öyle yorumlar yazıyosunki cevap veremeden duramıyorum :ehe

----------Eklendi @ 13:39:27 ---------- Yazıldı @ 13:38:38 ----------

niye olmasın ki? ama illa olcak die bişey yok. kavga çıkarırım zaten

ne bilim öyle bişey olsa n8-01 olarak gelir çünkü içine ayrıca parça eklenmiş bi telefon bizimkilerle eşit tutulamaz dimi

mcnpl4

mcnpl4

Üye
eloptan iyi iş yaparım merak etme :naughty: senide symbian bölümünün başına atarım birazda sen küfür yersin milletten :d: öyle bi garezim yok ama öyle yorumlar yazıyosunki cevap veremeden duramıyorum :ehe

----------Eklendi @ 13:39:27 ---------- Yazıldı @ 13:38:38 ----------

ne bilim öyle bişey olsa n8-01 olarak gelir çünkü içine ayrıca parça eklenmiş bi telefon bizimkilerle eşit tutulamaz dimi

olabilir haklısın ama şu annanın eski n8lere daha sonradan gelemesi aklıma böyle bir düşünce soktu. yeni n8ler fabrikadan çıktı sonuçta ama raflarda yerini almamıs niye güncelleme icin yeni telefonları bekliyoruz?? belki farklı bir yanı vardır dedim o yüzdem. bide annanı tanıtım videosunda n8le nfc kulaklık fln gösteriyodu. belki nfc yerleştirme gibi bi planları vardır diye düşündüm. neyse ya. şu yeni n8lere bi reklam çekseler piyasa açısından güzel olurdu... kötü şöhreti kalkardı en azından..

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
evet hızlı halini göstersinler elaleme :D piyasaya çıkmadan güncelleme vermiyolar eşit olsundur diye heralde satış politikası

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ne politikaymış:ehe arada bizi de kaynatıyolar

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
harbi yaa şu politikaları yüzünden belleyi n8 e çıkartmıoruz derslerse giderim kalpten :angry:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
sorun yok ben dik klavye yükledim kendimce bikac oyun program pr.2 ile geçinip gidiyom:D zaten belle 1 yı içinde çıktı çıktı çıkmadı n8den daha üst modeller olcak elbet onları alırımm. ekonomiye can vermek için:naughty:

SilentOne

SilentOne

Üye
adamların potikası yani bişi diemessin ki

serdar84

serdar84

Üye
vah mustafa elopum benim bende seni cok sevdim zaten kamikazeyi duydum hemen kanim fokurdamaya basladi sen oraya gecersen nokia tümden dibe vurur yav merak etme ben küfür yemem küfür ederim sokarim lafi sen hic kaygilanma oldumu burasi istanbul haci sen manyaksan ben piskopatim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
konu yanlış yönlere gitmiş:locked:
yöneticiliğe başladım:ehe

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
vah mustafa elopum benim bende seni cok sevdim zaten kamikazeyi duydum hemen kanim fokurdamaya basladi sen oraya gecersen nokia tümden dibe vurur yav merak etme ben küfür yemem küfür ederim sokarim lafi sen hic kaygilanma oldumu burasi istanbul haci sen manyaksan ben piskopatim

Allahım neler var :ehe::kop::d: adam bildiği bütün özlü sözleri sıraladı ben sana bişey mi dedim şimdi sen garip gurip konuşuyosun

mcnpl4

mcnpl4

Üye
uqhala jojuk vs serseri jojuk :box:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
hangisi uqhala hangisi serseri jojuk :naughty:

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
cılgınasik123 :ehe:naughty:

serdar84

serdar84

Üye
ben serseri jojuk olmak istiyom

----------Eklendi @ 01:49:20 ---------- Yazıldı @ 00:49:02 ----------

ben su aralar symbianci arkadaslarimla baris imzalayip android in forumuna dadandim ordakilere cok güzel tavsiyelerde bulunmaktayim cok seviniyor jojuklar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben serseri jojuk olmak istiyom

----------Eklendi @ 01:49:20 ---------- Yazıldı @ 00:49:02 ----------

ben su aralar symbianci arkadaslarimla baris imzalayip android in forumuna dadandim ordakilere cok güzel tavsiyelerde bulunmaktayim cok seviniyor jojuklar

ne gibi tavsiyeler?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt