Neyse Biyografi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
NEYSE grubu 3 çocukluk arkadaşı Aykut Akdağ(gitar),Deniz Ünlü(davul-geri vokal) ve Selim Kırılmaz(vokal-gitar) tarafından 2000 yılında kurulmuş olup o yıldan beri çalışmalarını Yeşilköy`deki garaj-stüdyosunda düzenli olarak sürdürmektedir.2003 yılından beri ise başta Beyoğlu olmak üzere çeşitli rock barlarda ve Üniversite şenliklerinde sahne almaktadır.

Kaydı Noiseist stüdyolarında( ) Çağan Tunalı tarafından, klibi Digimind stüdyolarında ( ) Can Fakioğlu yönetmenliğinde, mastering`i Pink Floyd`la yaptığı çalışmalarla Grammy ödülüne layık görülen Andy Jackson tarafından yapılan `Yapma Meydan` parçası ise grubun ilk single`ı olma özelliğini taşımaktadır.

2010 yılında yayınlanması düşünülen albüm parçalarından bazılarının demo kayıtlarına ve grup hakkında daha geniş bilgiye grubun resmi sitesi

Birbirlerine bıraktıkları hareket alanlarından, söz hakkına kadar ekip ruhu taşıyan ve hayatı paylaşan üç yakın arkadaştan oluşan yepyeni ve gerçek bir topluluk olan “Neyse”, tavizsiz sertliklerin içine monte edilmiş kibar melodileriyle sadece insana güven veren sağlam bir sound topluluğu değil, aynı zamanda ciddiye alınması gereken bir söz-beste topluluğu.
Duvar kadar sağlam olan bir sound’a içinde ihtiras taşımayan; adaletsizliğe, eşitsizliğe karşı duyulan bir hırs eşlik ediyor. Samimiyet ve sorumluluk duygusunun öne çıktığı şarkılarında, ciddi bir modern tüketim toplumu ve yabancılaşma eleştirisi göze çarpıyor.

Neyse:


 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Eren Değerli
Cevap
1
Görüntüleme
154
DarkredBlue61
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
309
x-scarface
Muhammet DEDE
Cevap
0
Görüntüleme
695
Muhammet DEDE
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
325
x-scarface
x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
935
x-scarface
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt