Nexus X akıllı telefon benchmark sonuçlarında göründü

• 26 Ağustos 2014
  • 1447 Okunma
  • 26 Cevap

1. Motorola tarafından Google için geliştirilen akıllı telefon geçtiğimiz günlerde Nexus 6 ismi ile karşımıza çıkmıştı. Yeni gelen bilgilere göre akıllı telefonun adı Nexus X olacak.

Benchmark sonucu ile karşımıza çıkan Snapdragon 805'li Nexus X 35,430 puan alırken Snapdragon 801 yongasetine sahip LG G3 39,132 puan almış.

< Resmi açmak için tıklayın >

Motorola'nın Moto S (Shamu) akıllı telefonu baz alınarak geliştirildiği söylenen Nexus X'in muhtemel teknik özellikleri; 5.9 inç büyüklüğünde 1440x2560 (2K) çözünürlük sunan ekran, 2.7GHz saat hızında çalışan Snapdragon 805, (APQ8084) 3GB sistem belleği ve (RAM) 13MP çözünürlüğünde optik görüntü sabitleme özelliğine sahip arka kamera şeklinde karşımıza çıkıyor.

Google tarafından duyurulan son işletim sistemi Android L ile çalışan Nexus X'in Ekim-Kasım dönemi duyurulması bekleniyor.

Yazan: ANIL
    lazye ve dogukan- bunu beğendi.
  2. Hazır olduğunda dağıtır ortalığı o donanımla :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Yanlışlıkla Nokia X okudum, kalp krizi geçiriyordum :D

Samsung ile gönderdi
    SHS, mcnpl4, Dede ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Aldığı sonuç o kadar iyi değil ama kullanımda diğer telefonları sollar.

iPhone ile gönderdi
  5. Androidin saf hali olduğu için 35K almış Cm gibi romlarla ve overclock ile 50k devirir, ben 17k alan nexus 4 ile 26k almıştım :)

reflex ve Dede bunu beğendi.
  6. Kamerasını merak ediyorum donanım bu kadar iyiyken inşallah kamerası da iyi olur

7. Yalnız değilsin :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    Nuru Dasdemirli bunu beğendi.
  8. Bunu istiyorum :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Nexus kullandıktan sonra nexus dışında başka bir cihaz kullanmak istemiyor insan, bir sonraki telefonum kesinlikle bu olacak :)

10. Galiba 12mp kamera ile gelecek, lensini iyi kullanırlarsa başarılı olur bence. Nexuslarda kamera aramamak lazım, yüksek performans, güncel yazılım optimum fiyat ürünleri diye üretilen cihazlar sonuçta.

Samsung ile gönderdi
  11. Kamerası iyi telefon arıyorum:D bununda donanımı iyi bilemedim, çıksın da bir:D

12. yarım akıllı nokia'lar var, artık donanımları iyi :ehe

Samsung ile gönderdi
  13. nokia ölsem almam artık :D

14. nexus 10 olmasın
    romen rakamları ile kelime oyunu yapmışlar gibime geliyor

15. ya abi yeni nexus 5 aldım daha 1 ay olmadı nexus x mi çıkıyor :( kötü oldum şimdi :D

16. Sailfish kur tadını çıkar derim. Martin Brook yeni bir sailfish sürümü yayınladı nexus5 için kameralar haricinde herşey çalışıyor deniyor. Oldukça stabilmiş takılmalar yok deniyor. Kameralar da yakında çalışacaktır.

Samsung ile gönderdi
  17. En kral cihaz olcak bence

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Lg nin olmadığı bir nexus.Gonul rahatlığı ile alınır :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. En kral cihaz "project ara"dan çıkacak bence :)

Samsung ile gönderdi
    YaşlıTaşCocuk54 bunu beğendi.
  20. ip6 öper bunu :yuru

Dede bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/10/2018 - 10:27