Haber Nexus 6 ve nexus 9 duyuruldu

0MG90

Üye
Bakarız artık. Fiyatı önemli umarım çok aşırı olmaz.

Tepkiler: B.A.R.O.N ve .NeXuS.

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bakarız artık. Fiyatı önemli umarım çok aşırı olmaz.
en fazla 1500 e filan gelir yaz tatiline girelim bu telefonu bende alacağım resim güncellendi.

ayriyetten bu turbo charging baya iyiye benziyor bakalım

Tepkiler: B.A.R.O.N
Gidin Sony Alın Stamina Mod+Güç Tasarrufu Var Bataryası En Uzun Giden Başka Bir Firma Görmedim Sony İyidir Ama Doğal Olarak Yinede Nexus 6'nın Bir Test Değerlerini Görmek Lazım

Tepkiler: 0MG90

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 6 android için tercih edilecek tek model olmalı bi kamera ile batarya hep sorun görülodu artik oda çözülmüş. Artık nexus almak daha mantıklı artı lolipop da da var güç tasarrufu

Tepkiler: Murat Alper ve B.A.R.O.N

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bu özellik super hem ben stock roma donup bekliyecegim artık lolipop u

Murat Alper

Moderator
64 gblığı 2100 tl ile gelirse kesin alırım gelmezse 32 gblığa yönelebilirim

Murat Alper

Moderator
O kadar olacağını sanmam
nexuslar kaliteli ve ucuz cihazlarmıdır demek anlamına getiriyorsun bunu tam anlayamadım da bu arada şunuda söyleyeyim nexus6'nın rakiplerinden önce 5.0 getirmesi tam bir avantajdır nexusun

Tepkiler: B.A.R.O.N ve .NeXuS.

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
nexuslar kaliteli ve ucuz cihazlarmıdır demek anlamına getiriyorsun bunu tam anlayamadım da bu arada şunuda söyleyeyim nexus6'nın rakiplerinden önce 5.0 getirmesi tam bir avantajdır nexusun
5.0 aynen öle büyük avantaj ve ucuz ve guncelleme uzun sure alıyor

Murat Alper

Moderator
5.0 aynen öle büyük avantaj ve ucuz ve guncelleme uzun sure alıyor
Kardeşim ben nexusların stabilitesini ve performansını merak ediyorum lg g3 xperia z2 one m8'i test ettim vatanda olumlu sonuçlar aldım solbe bole kssma ve donma yapmadılar artık sıkıldım Windows Phone'dan tatmin edici gelmiyor bana surda bizim Windows Phone forumunda kasmayan diye hala savunanlar var ama ciddi söylüyorum bunları yüklediğim güncellemelerden sora ufak kasma ce takılmalar oldu az biraz yani nexus 6 alsam tatmin eder mi sence

Seglopsi

Üye
Gidin Sony Alın Stamina Mod+Güç Tasarrufu Var Bataryası En Uzun Giden Başka Bir Firma Görmedim Sony İyidir Ama Doğal Olarak Yinede Nexus 6'nın Bir Test Değerlerini Görmek Lazım

S5'te de ultra güç tasarrufu var? Arkadaşın birisi batarya sürelerini yazıyordu o konuya da bak derim.

Bence hepimizin kafasında önemli bir soru var, g3 gibi 2 k ekran çıkarmış (ki 1080p gayet yeterdi), sizce g3 gibi ısınma sorunu ve batarya sorunu çıkar mı? Oyunlarda 2k kullandığı için kasma olur mu? Biliyorum çok erken sordum ama olsun çünkü yıllardır wp kullanıyorum belki bir kere android olarak bunu alabilirim. Fiyatı 2 bini geçer mi?

Olmuş hiç eksiği yok bence.Hele nexusta ois kamera ouv.

Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
3 yıl , nexusta asla kasma olmaz hele o donanımla , istediğin oyunu yükle kasmaz

Tepkiler: Murat Alper ve B.A.R.O.N

Seglopsi

Üye

G3 ile kıyaslama gpular farklı. Cpu'lar hemen hemen aynı sayılırlar ancak gpular arasındaki fark büyük.

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexusta kasma ve donma tamamen nexusa zıt ısınmada olmaz