Haber Nexus 6 ve nexus 9 duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
mükemmel D:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
o biraz google nin değil işlemciyi yapan firmanın suçu.
çünkü galaxy nexus a rom ile kitkat yükleyince bile stabil çalışmıyor.
eğer nexus 4 e aynı şeyi yapsaydı nexusun değeri kalmazdı çünkü ona mahzeret bulamazdı , işlemciyi yapan firma iflasın eşiğinde filan değildi , qualcum , rami 2 gb (nexus 5 ile aynı) vs... bütün özellikleri gayet yeterli.
64gblık olanıda 649 dolar etiketle satışa sunulacak avrupada birde micro sd desteği varmı cihazın :)

tapatalk

tapatalk

Üye
o biraz google nin değil işlemciyi yapan firmanın suçu.
çünkü galaxy nexus a rom ile kitkat yükleyince bile stabil çalışmıyor.
eğer nexus 4 e aynı şeyi yapsaydı nexusun değeri kalmazdı çünkü ona mahzeret bulamazdı , işlemciyi yapan firma iflasın eşiğinde filan değildi , qualcum , rami 2 gb (nexus 5 ile aynı) vs... bütün özellikleri gayet yeterli.
ne alaka kardeşim kullanmıyorum şuan cihazı ama en son cm 11in m11 sürümü resmi olarak çıkmıştı. firma zaten driverları yayınladı google kullanıcısı fazla olmadığı için kolpa attı 18 ay diye bi şey çıkardı

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
ne alaka kardeşim kullanmıyorum şuan cihazı ama en son cm 11in m11 sürümü resmi olarak çıkmıştı. firma zaten driverları yayınladı google kullanıcısı fazla olmadığı için kolpa attı 18 ay diye bi şey çıkardı
İşlemciyle alakalı işlemciyi firma son sürümünü yayınlamadı iflas mi ne aciklamis o yüzden ayrıca 18 ay hep vardı (nexus one , nexus s )

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
turkishield

turkishield

Üye
5.96 ekran nedir yaa

turkishield

turkishield

Üye
kapladığı yer iphone 6 plus ile aynı.
kardeş telefon üreticisi gibi konuşuyosun resmen...telefona toz kondurmadın daha takdir ettim :):):):):):):):):):):):):)
büyük bi azimle millete cevap veriyosun telefonu koruyosun :):)

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefon üreticisi gibi konuşuyosun resmen...telefona toz kondurmadın daha takdir ettim :):):):):):):):):):):):):)
büyük bi azimle millete cevap veriyosun telefonu koruyosun :):)
telefonu kötülediğin sebep çok saçma , turbo chanching özelliği var birde iphone 6 plus ile aynı yer kapladığı için mi dedim. ben sadece okuduğumu gördüğümü söyledim ayriyetten.
tasarımını ben beğenmedim ama sadece alttaki hoperlör (ön) biraz bozduğu için.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Güzel cihaz ama biraz erken duyurdular sanki. Bu cihazın rakipleri xperia z4 ve lumia 1525 olur ve daha onlar duyrulmadı

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Güzel cihaz ama biraz erken duyurdular sanki. Bu cihazın rakipleri xperia z4 ve lumia 1525 olur ve daha onlar duyrulmadı
seneye mi tanıtılsaydı.
z4 bi kere 6 aydan önce gelmesi imkansız ki.
her nexus 29 ekimde satışa sunuluyor.sony i zaten beklese o cihazı tanıtamaz z4 le iş bitiyor mu , z5 te hemen ardından çıkacaktır. sonra z6 falan vs...

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
turkishield

turkishield

Üye
telefonu kötülediğin sebep çok saçma , turbo chanching özelliği var birde iphone 6 plus ile aynı yer kapladığı için mi dedim. ben sadece okuduğumu gördüğümü söyledim ayriyetten.
tasarımını ben beğenmedim ama sadece alttaki hoperlör (ön) biraz bozduğu için.
hmm bu mesajınla beni ikna ettin

smh60

smh60

Üye
Ne zaman satışa çıkacak

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Amoled olması kötü olmuş nexus 5 - 4 te kullanılan ekran güneşte çok iyi gösteriyor ama amoled kotu gösteriyor diye biliyorum tabi amoled ayni Samsung taki gibi göstermesi ayrı :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Süper Amoled iyidir. Süper Amoled'de aldığım tadı IPS'de alamıyorum açıkçası.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nexus 6 ve note 4 inceleme
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

nexus 6 iphone 6 ve iphone 6 plus inceleme
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

turkishield

turkishield

Üye
şu ekranın bir de küçük modelini çıkarsalar bari

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@Nextman turbo charger kit'in fiyatı ne kadar acaba yoksa cihazla birliktemi verilecektir sence

Üst Alt