Telefon Tavsiyesi Nexus 5 vs G2

Sponsorlu Bağlantılar

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 vs G2
Baslikta da belirttigim gibi iki telefon arasinda kaldim ve gerekcelerimi belirtip sizden atlatigim veya hatali bi sey varsa duzeltmenizi istirham ediyorum :)

G2
:kotu:
Yurtta kalacagim o yuzden sarj onemli degil dolayisiyla G2 batarya avantajini kaybediyor.
Kamera altinda tuslari var. (Sorun olmaz demeyin, olur. Boyle seyleri takarim ben kafaya :))
Biri okul biri dersane iki yakin arkadasimda var. Ozenti olmak istemiyorum :)
:oke:
32GB modeli mevcut.
Hala stoklarda bolca var ve guzel bi kampanyaya denk geldim. 32GB'lik model 1189,00 :tl:
Degisik ozelliklere sahip. Videoyu kucultup baska bi seye devam etmek gibi. Cool bi sey :)

Nexus 5
Nexus'ta saf android var.
Google destegi var. (Yillardir Nokia kullanicisiyim. Guncelleme benim icin ayri bi onemli. :))
Stoklarda pek yok.
Stokta olmayinca rekabet yok o da olmayinca kampanya yok.
16GB var, 32GB yok.

Bu modellerde 'teki alet calisir mi?

Bi de son olarak N5'i 1300 alti fiyatla bulabilen varsa link atabilir mi :) Sifir olacak, paralel de olabilir Delta garantisi olmak sartiyla.

Son düzenleme:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
garanti sorun olmaz diyorsan çok uygun fiyata link verebilirim ama delta falan garanti hiç yok fakat fiyatlar yarı fiyatına

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Valla bin kusur para verecegiz hic yoktan bi garantisi olsun isterim :(

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Valla bin kusur para verecegiz hic yoktan bi garantisi olsun isterim :(
1000 altına da bulabilirsin ben vereyim özelden vereceğim satıcı çok güvenilir part part geitiryor detaylara bakarsan benimde sipariş verdiğimi görürsün

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Peki bi bakalim :)

dayannight

dayannight

Üye
1089 a g2 nerede var

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 5.

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Sayili soyleyemem bana kalmaz :) Bu konulari kac kisi okuyo biliyor musunuz, yirmide biri alsa ben acikta kalirim :)
Hesapli bulabilsem alacagim da yok ki :) Konuyu belki fikrim degisir diye actim ayiptir soylemesi :)

dayannight

dayannight

Üye
Sayili soyleyemem bana kalmaz :) Bu konulari kac kisi okuyo biliyor musunuz, yirmide biri alsa ben acikta kalirim :)
Hesapli bulabilsem alacagim da yok ki :) Konuyu belki fikrim degisir diye actim ayiptir soylemesi :)
tamam pm at buraya yazma

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Attim ;)

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
1189'mus duzelttim. Ozur dilerim beyler.

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Yanlis hatirlamisim kusura bakmayin :(

burakkk97

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu akil verecek :)

fk555897

fk555897

Üye
Bence G2 al. 1199 Tl'ye 32 GB çok iyi.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Eğer bataryası iyi olsaydı ben G2 yerine Nexus 5 alırdım. Cimri Google en azından 2800 mAh koysaydı şuan Nexus 5'ten yazıyor olurdum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nexus 5 :oke:

messevim

messevim

Üye
Zaten sen kendi kendine konuyu yeterince açıklamışsın.

O kadar tahlil yapmışsın. Sana uyanı tercih et.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N