Nexus 5 slim armor

Sponsorlu Bağlantılar

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 5 slim armor
Arkadaşlar nexus 5'ime kılıf almayi düşünüyorum.Slim armor serisini beğendim sizce almalimiyim önerileriniz bekliyorum .

avast

avast

Üye
Kullaniyorum muthis saglam

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
Beyaz renkli almayı düşünüyorum sizce toz kaparmı birde arka kapak sanki kırılacakmış gibi geldi.Bende neo hybrid vardı yanı kırıldı 5 ay kullandım ona göre daha mı iyidir?

avast

avast

Üye
Bende 5 aydir kullaniyorum kirilma falan yok blasfalta falanda dustu baya :D

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
arka kapak sert plastikmi ? ve hangi renk kullanıyosun:bilmm

avast

avast

Üye
Sert plastik neo hybriddeki gibi esnemiyo siyah istersen cekip atabilirim :D

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
çok iyi olur kardeşim ya birde bişeyi merak ettim sen galiba anlıyosun bu işlerden:op: bumper tarzı kılıflar diyor bazı sitelerde (tpu)da denebiliyor bunların mat silikon olanlarından bulabilirmiyiz özellikle mavi renk olursa bir tanede renkli kılıf almayı düşünüyorum:ok2:

avast

avast

Üye
Dostum bekle cekeyim resmini birde o bumperlere baktimda pek hosuma gidenvolmadi ama aliexpresste bulabilirsin

avast

avast

Üye
Bende neo hybrid almayi dusunuyodum

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi

bunların silikon olanlarından lazım bana:oley

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi

Neo hybrid birazcık fazla kırılgan özelliklede en altındaki hoparlör çıkışlarının orası kırılıyor :bilmm
Bende istersen neo hybrid kılıfa çekebilirimde şöyle anlatayım telefona ayrı bir hava katıyor bana kaç kişi bu tabletmi diye sordu hatta:bigstar:
Ayrıyetten elde ve cepte çok şık duruyor.
Şu arka kapak olayına birazcık daha fazla değinirsen sevinirim malum sert plastik biraz sıkıntı çıkarabiliyor:ok2:

avast

avast

Üye
Video izleme sansin varmi upload ediyorum youtube a neo hybrid gold istiyorum nerden alirim 50 ye falan :D

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
linkini yollarsan izlerim ben mobil caddeden 56 tl almıştım yanlış hatırlamıyorsam :D

avast

avast

Üye
Yok abi heryerde 69 ya :D mobilcaddede kampanyam var bi klifa bitane bedava gelcek bana :D

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
nasıl oluyo o kampanya anlat bakayım :op:
Ben sürekli alırım birşeyler mobilcaddeden ama senin söyledğin gibi bişi duymadım

avast

avast

Üye
Woops lu olanlara iki kilif aliyin pahaliyi oduyon

samikayaa

samikayaa

Üye
    Konu Sahibi
Ben hep kapıda ödeme yaptığım için fazla para ödedim woops falanda yok :(

avast

avast

Üye
Maxicep Nexus5:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve lord355
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende spigen slim armor var çok kalın oluyor dostum telefonun tadı çıkmıyor bence. :D

Üst Alt