nextman Sait hocam Moderatorlüğe terfi etmiştir | Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nextman Sait hocam Moderatorlüğe terfi etmiştir | Tebrikler

Deneme Yöneticisi olarak bir süredir aramızda olup yetkili olduğu bölümlerde bizlere yardım ve destek vererek katkıda bulunan sait abimiz
nextman deneme sürecindeki aktifliğini - yönetim ile ilgili eylemlerini başarılı bir şekilde geçirmiştir, yöneticiliğine mani olacak bir sorun ile karşılaşmadık, takım arkadaşları ile uyumlu, yöneticilik vasfını manası ile yerine getirmiştir.

Test yöneticiliğinden asıl olan Moderatörlüğe şuandan itibaren geçmiş bulunuyorsun test sürecinde öğrendiklerinin dışında burdada dikkat etmen gereken önemli konular olacaktır aslında bu sadece senin için geçerli olan birşey değil tüm yöneticilerimiz ve bizler içinde geçerli, her geçen gün farklı sorunlar oluşabiliyor, değişik üyelerle karşılaşıyor ve forum düzeni vs yeni yeni şeyler öğreniyoruz.

Deneme Test sürecinde ( Hoşgeldiniz ) konusunda yönetim eylemleri ile ilgili bi takım bilinmesi gereken kurallarımızı, maxicep yönetim anlayışını, yönetim kadromuzun vasıflarını nasıl olduğu hususunda bir kaç örnek link vermiştik, asıl olan yetkilerinizle bereber bilinmesi gereken ek kurallarımız var bunlar genel olarak uyum sağlamamız daha iyi anlaşabilmemiz için dikkat etmen hepimiz adına faydalı olacaktır.

Genel yönetim alanında verilen üst konulardan önemli olanlar.
Genel Yönetici Toplantı Alanı

Yönetim Eylemlerine İlişkin Bazı Hatırlatmalar

BİR MODERATÖR DİĞER MODERATÖRÜN EYLEMİNE MÜDAHALE EDEMEZ! (40. Baskı)

Tüm Yöneticilere, bilinmesi mutlak gerekenler

Şikâyet Sistemi Özet Kullanma Klavuzu

Konu Kilitleme ve Silme Hakkında

Dikkat! : Hitli Konular Hakkında (Gösterim Sayısı Yüksek ve Fazla Etikete Sahip Konular)

Yeni yöneticiler için: Konu/Mesaj Silme - Taşıma, Üye Ban vs. işlemleri [Resimli]

Ücretli Yöneticilik Kuralları, Olunması ve Tüm Detayları

Ek olarak:
Tüm Yöneticilerin Tüm Bölümlerde Konuları Denetleme Yetkisi

Yöneticilerin Etiketleri Düzenleyebilmesi / Konulara Etiket Ekleyebilmesi Hakkında

Sait hocam bu konuları detaylı okuyup anlaman hem sana hemde bizlere katkısı olacaktır zira ilerde doğabilecek sorunları aksilikleri bu konulardaki detayları açıklamaları okuyup anlayarak önüne geçmiş oluruz.

İnsanız beşeriz şaşarız, bi takım yanlışlıklar olabilir elbette, seninde hataların olabilir, tabi biz olmamasını ümit ediyoruz şayet olursada "hemen vazgeçmek, kaçmak ben ayrılıyorum yapamıyorum" demek yok! özel sebepleriniz dışında asla kabul etmiyoruz :)
Varsa sorun tartışır çözüm yolu ararız, bir birimizin açığını kapatır ayıbını örteriz.
Öğrenmek sormak çözüm aramak ayıp değil her türlü sorunuza tam destek tüm yönetici arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Üst yönetime geçmekle beraber daha fazla söz hakkı sahibi oluyor, yönetim yetkilerinizde ek özellikler oluşuyor.

Ek olarak bir çok konuda yönetici olarak Genel Yönetici Toplantı Alanı 'nda ortak kararlar alır, tartışır, çözümler ararız.. bu gibi durumlarda sizinde Moderator olarak yönetime katılmanız gerekmektedir bu anlayış ve beraberlik içinde olursak daha güzel uyum sağlar sağlam bir kadro olarak yolumuza devam ederiz.

Not: Mevcut yetkileriniz dışında farklı bölüm yada kategorizelerde varsa bilginiz tecrübeniz ve katkıda bulunmak isterseniz o bölümler içinde yetki verebiliriz böyle bir durum oluşursa haber vermeniz yeterli.
Hoş geldin sait hocam Hayırlı olsun.
Başarılar ve kolaylıklar dileriz..

• Beğen
Tepkiler: Nextman

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
çok yerinde çok güzel bir karar ...
Hayırlı olsun abicim . Allah utandırmasin.
Başarılar .:)

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
hayirli olsun sait kutarim:alkis
Bir ara ugra da kutlayalim:D

• Beğen
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Tebrikler :oke:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Tebrikler abi hoşgeldin aramıza

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
minoo

minoo

Üye
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tebrikler kardesim sonunda hak ettin yerdesin.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Teşekkürler kardeşim. Bu arada sizin tatlı atışmalarınız gerçekten harika bazen eşimle olan ilk günleri görür gibi oluyorum :D
Aynen ben de seviyorum onların tatlı atışmalarını..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tuba

Tuba

Üye
Hoşgeldin Sait tebrikler pm den tebrik etmiştim ama buradanda tebrik etmeden geçmeyim :)
Başarıların daim olsun...Kolay gelsin..

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Tuba
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
tebrikler abi
hayırlı olsun :)

• Beğen
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Tebrik ederim hoş geldin Abi seni burada görmek Güzel Başarılar

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt