nextman - Maxi Symbian ve Cep Telefonları Destek Bölümleri için- Deneme yönetici | Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
nextman - Maxi Symbian ve Cep Telefonları Destek Bölümleri için- Deneme yönetici | Tebrikler
nextman Sait Abimizi artık aramızda görme zamanı geldi kendisine öncelikle hoşgeldin diyorum :)
Forum içerisinde yöneticiliğe aday bir kaç üyemiz daha vardı düşündüğümüz.
Son zamanlarda ihtiyaç duyduğumuz ve özellikle akıllı symbian serisi telefonların yaygınlaştığı, tartışıldığı bir dönem içindeyiz ve bunu kontrol edebilecek, konuları düzenleyebilecek, üyeler arasındaki sorunları halledebilecek yönetime ayak uydurabilecek, doğru kararlar verebilecek bir yönetici adayı gerekiyordu.
Kişiliği, olgunluğu ve tanınan biri olarak ön planda sait abimiz vardı ve bu yöneticiliği, yönetim olarak ilk sait abimizin kendisine uygun gördük.

Son zamanlarda "Cep Telefonları Genel Destek" kategorilerinde yapılan karşılaştırmalar da, uygunsuz tartışmalar, konu dışına çıkan muhabbetler ve bazen aşırıya giderek kuralları ihlal edip olumsuz eleştiriler içine girip hakaret seviyesine girenler de oluyor.

Bu konularda erdemliğine güvenerek bizlere manevi destek çıkacağına bu görevi layıkıyla yapabileceğine inanıyoruz.
Uzun uzun açıklamalar her ne kadar zormuş gibi gözüksede belli bir süre sonra insan alışıyor ve bakıyorsun ki herşey çok güzel yürüyor yönetim eylemleri daha rahat oluyor, zaten ilerleyen zamanlarda bunun farkındalığı içinde olacaksındır.

"Deneme Yönetici" forum içinde yönetim eylemlerini bir nevi kavramak, test sürecini tamamlamak için ön görülmüş rütbedir ve asıl olan rütbeye göre bir kaç kısıtlama vardır, moderator olduktan sonrada yetkiler test yöneticiliğine göre artacak ve forumda daha fazla söz sahibi ve yetkin olacak. Dileriz bu süreç çok çabuk geçer inşallah.. zira senden yana şüphemiz yok ve yönetim eylemlerini tez zamanda kavrayıp asıl olan moderator rübesine geçmeni umuyoruz.
İlgili olduğun bölümlerin yetkileri atandı ve bununla bereber test sürecinde alışman için Yönetici TEST Alanı olarak ayırdığımız bölüm içinde yetkilerin bulunmakta dilediğin kadar sil, yapıştır, taşı, kitle, ve özellikle tüm yönetici arkadaşlarımıza hiç çekinmeden takıldığın konular olursa sorabilirsin, ister bu konuda, ister özelden, dilersende test alanında her zaman yanındayız :)

Ayrıca Praetor adminimizin genel olarak yaptığı bu açıklamalarıda dikkate almanız gerekiyor ;

Praetor

Öncelikle bilmeni isterim ki deneme yöneticisi olan arkadaşlarımızdan üyeliğe dönen de oldu aramıza katılan da oldu. Be nedenle bundan sonraki sürecin ne olacağını sen bize göstereceksin :)
Daha önceki deneyimlerinden de biliyor olmalısın hangi konuların çöpe alınması hangilerinin kilitlenmesini ve tabii ki hangi mesajların silinmesi gerektiğini.
Ancak ben site politikamız olarak belli başlı olarak şunları hatırlatayım sana:
Öncelikle tıklanma sayısı fazla olan (1000'in üzerinde) konuları çok zorunda kalmadıkça çöpe almıyoruz. Ne yapıyoruz? Kilitliyoruz. Zira çok tıklanma sayısı alan konunun muhakkak etiketleri de vardır. Ve bu etiketler sayesinde sitemize yeni kişiler geliyorlar. Ve yeni gelenlerin bir başka konuyu görmesi ve sitemize üye olması çok daha kolay oluyor. Elbette bu kişiler ileride aktif de olabilirler. 2.000.000'un üzerinde üyesi olan forumumuz için bu olasılık hiç de azımsanmayacak durumda.

Bir diğer önemli husus konuları kilitlerken ve üyelerin mesajlarını silerken muhakkak SEBEP belirtiyoruz. Çünkü bir üye olarak benim hakkım, emek harcayıp yazdığım, açtığım konuda neden işlem yapıldığını bilmek. Tabii zorunda kalmadıkça üyelerin iradelerine müdahale etmemek en iyisi. Ancak elbette forum kuralları var ortada :) Burada bir diğer zorunlu husus: BİZLER FORUM KURALLARINI EN İYİ BİLEN KİŞİLER OLMAK ZORUNDAYIZ. O nedenle bir iki kere baştan sona forum kurallarımızı okuman yararına olacaktır.

Son olarak da şikayetlere değineyim.
Senin görev alanınla ilgili bir şikayet geldiğinde sağ üstte sana bildirim olarak görünür.
Örneğin bir üye küfür etmiş olsun.
Bir diğer üye de şikayet etmiş olsun.

Şikayet sistemine gireceksin, ilgili linke tıklayıp şikayet edilen mesajı göreceksin. Baktın ki küfür.
O halde yapman gereken küfür içeren mesajı sebep belirterek (Küfür) silmendir. Ama daha önemlisi şikayet inceleniyoru seçip ne yaptığını üyeye bildirmen ancak ASLA şikayeti kapatmamandır. Zira sen kapatırsan ben göremem ve üyeyi kalıcı olarak yasaklayamam :)
Ya da hafif hakaret vardır mesela, yine siler, yaptığını yazar ve mutlaka açık bırakırsın ki adminler ceza verebilsin.
Ancak mesela üye "konuyla alakasız mesaj" yazdı ise, yine sebep belirterek silip sonrasında ne yaptığını yazarak şikayeti kapatabilirsin. Zira ceza gerekmiyordur bu durumda.

Onun haricinde bu bölüm deneme yöneticilerine özel. Artık bir sorunun-şikayetin-tavsiyen-fikrin olduğunda site hakkında bölümüne konu açmana gerek yok. Buraya açabilirsin. Bizler de tartışır ona göre hareket ederiz.
Artık üye olmadığından buna uygun olarak davranman hepimizin senden beklediği bir husus :)
Ve elbette takıldığın her şeyi bana ve diğer yönetici arkadaşlarına sorman senin yararına olacaktır.

Tebrikler ve başarılar.

Abimizi tebrik ediyor ve başırılarının devamını diliyorum :) Saygılar

• Beğen
Tepkiler: Tuba

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler elimden geldiğince aktif olmaya çalışacağım.Saygılarımla.:)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hoşgeldiniz.Hayırlı olsun.
Üst konuları okuyup,sorununuz olduğunda birimize danışabilirsiniz daima.
Başarılar diliyorum.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun. Takıldığın bir nokta olduğunda istediğin zaman PM atabilirsin.
Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Allah utandırmasın mesajını bekliyorum ben:D
O daha okumamış konuyu :D

• Beğen
Tuba

Tuba

Üye
Hayırlı olsun Sait tebrikler başarılarının devamını dilerim :)
En kısa zamanda tüm yetkilerinin verilmesi dileğimle...
buralardayım yardımcı olurum :oke:

Hatta bir kaç bölüm kurallarını yazmak istiyorum :

S^3 genelde paylaşım yapmak yasak şikayet edilirse yada kendimiz o bölümde paylaşılmış bir konu görürsek kontrol edip paylaşılmamışsa konuyu yerine taşıyoruz düzenleyip yok paylaşılmış ise çöpe taşıyoruz...

Eğer panelde yazılım destek yardım konuları için konu sorun çözüldü konu kapatılsın bir şikayet görürsek konu sahibi kapatılmasını istiyorsa kapatıyoruz değilse konu açık kalıyor diğer kişilerinde konudan yardım almaları için...

konu hangi bölümde olursa olsun gösterim sayısı 500 ü geçen konuları çöpe taşımıyoruz en fazla kilitliyoruz link ölü ise konu yeni ise nedeni yazıp kilitliyoruz eski ise sesizce kilitleyelim link ölü filan yazmayalım :)

şimdilik aklıma bunlar geldi yine yazarım yada sen takılırsan sorarsın :oke:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun. Takıldığın bir nokta olduğunda istediğin zaman PM atabilirsin.
Kolay gelsin.
Teşekkürler Arkadaşıım
Allah utandırmasın mesajını bekliyorum ben:D
O daha okumamış konuyu :D
yardım et bana mesajımı :D sağolasın şimdiden

Hayırlı olsun Sait tebrikler başarılarının devamını dilerim :)
En kısa zamanda tüm yetkilerinin verilmesi dileğimle...
buralardayım yardımcı olurum :oke:

Hatta bir kaç bölüm kurallarını yazmak istiyorum :

S^3 genelde paylaşım yapmak yasak şikayet edilirse yada kendimiz o bölümde paylaşılmış bir konu görürsek kontrol edip paylaşılmamışsa konuyu yerine taşıyoruz düzenleyip yok paylaşılmış ise çöpe taşıyoruz...

Eğer panelde yazılım destek yardım konuları için konu sorun çözüldü konu kapatılsın bir şikayet görürsek konu sahibi kapatılmasını istiyorsa kapatıyoruz değilse konu açık kalıyor diğer kişilerinde konudan yardım almaları için...

konu hangi bölümde olursa olsun gösterim sayısı 500 ü geçen konuları çöpe taşımıyoruz en fazla kilitliyoruz link ölü ise konu yeni ise paylaşım nedeni yazıp kilitliyoruz eski ise sesizce kilitleyelim link ölü filan yazmayalım :)

şimdilik aklıma bunlar geldi yine yazarım yada sen takılırsan sorarsın :oke:

Sağolasın Arkadaşım.:oke:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
hoşgeldiniz, tebrikler :)

• Beğen
Şehriyar

Şehriyar

Üye
2 bildirim geldi dedi bi baktım aynı mesaj :hmmm

bi tane nextman yeterliydi niye iki tane aldık :ehe

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
2 bildirim geldi dedi bi baktım aynı mesaj :hmmm

bi tane nextman yeterliydi niye iki tane aldık :ehe

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Var bugün üstümde bişey acayip sıcak 700 km iyi gelmedi bana :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
hoşgeldin hayirli olsun. Şimdiden başarilar diliyorum:)

• Beğen
Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Sevgili arkadasim cani gonulden tebrik ediyorum aslinda sen bu gorevi coktan hakketmistin.gerek calismalarinla gerek bana ve foruma verdigin destegin icinde tesekkur ediyor basari ve calosmalarin devamini diliyorum.

Saygilar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Toprağım hoşgeldin ...:)
Başarılı olacağından şüphem yok . Başarılarının ve aktifliğinin devamını diliyorum ...
Allah utandırmasın ...

Ozan

Ozan

Admin
Sait abimiz gerek bilgisiyle, gerek olgunluguyla foruma ve yönetime oldukça katkı saglayacaktır, daha önce de uzun uzun konusup herkesce hemfikir olmustuk. Hayırlı ugurlu olsun görevinde basarılar :oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aramıza hoş geldin.
Başarılı olacağından şüphemiz yok :)

Keyifli görevler...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Toprağım hoşgeldin ...:)
Başarılı olacağından şüphem yok . Başarılarının ve aktifliğinin devamını diliyorum ...
Allah utandırmasın ...
Amin tesekkurler kardesim
Sait abimiz gerek bilgisiyle, gerek olgunluguyla foruma ve yönetime oldukça katkı saglayacaktır, daha önce de uzun uzun konusup herkesce hemfikir olmustuk. Hayırlı ugurlu olsun görevinde basarılar :oke:
Tesekkurler ozan kardes :)
Aramıza hoş geldin.
Başarılı olacağından şüphemiz yok :)

Keyifli görevler...
Çok tesekkur ederim sagolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt