Next Launcher 3D v1.29 + 43 Tema Apk

Sponsorlu Bağlantılar

riveryilmaz

riveryilmaz

Üye
Teşekkür ederiz

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Tema Güzelmiş

dereliselcuk

Üye
Yakalaniyo bu

thesorrowman

Üye
Emeginize saglik bi deneyelim bakalım nasilmis

• Beğen
Tepkiler: Dede
GhostMahir

GhostMahir

Üye
eline saglık ama bişey sorcam temalar tek link olmuyormuydu

systemprg

Üye
Bu resimlerdeki weather widgetini nerden bulacagiz yardiim edin

• Beğen

gulsemin1814

Üye
sitenin çok başarılı çok begendim

nasıl indirmek gerekiyor

• Beğen

feyizu

Üye
Benim Motorola Atrix'de çalıştıramadım..yükledim,kuruluyor dedi..epeyce ekran siyah durdu..sonra huylandım,telefonu kapatıp açtım,hiç tepki yok..ekran simsiyah ve alttaki menü tuşlarından sadece browser çalışıyor..home tuşuna uzun basında klavye çıkıyor,geri tuşuna uzun basınca son işlemler sayfası açılıyor hepsi bu..widget locker yüklü idi onu kendi menüsünden kaldırdım belki bir uyumsuzluk vardır diye ama nafile ekran hep kara hep kara :) ..telefonu kapatıp açtım olmadı,pili çıkartıp taktım olmadı..en nihayet telefonu laptopa bağlayıp MobileGo vasıtasıyla Next' kaldırdım da düzeldi telefon...bilmiyorum zoru neydi..bir yorumunuz var ise bekliyorum..çok da beğenmiştim ama kök söktürdü doğrusu.

xiaodianhu21

Üye
thanks forsharing good resources!

baruttttt

Üye
Arkadaslar tema bozuk note 2 de de çalışmıyor ama heryerdeki bozuk yani konuyu açan işini gayet güzel yapıyor siyah ekranı kapatmak için de uygulama ayarlarından next launcheri durmaya zorlayın ve varsayılanları silin seçeneğini seçin yada kaldırın

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar tema bozuk note 2 de de çalışmıyor ama heryerdeki bozuk yani konuyu açan işini gayet güzel yapıyor siyah ekranı kapatmak için de uygulama ayarlarından next launcheri durmaya zorlayın ve varsayılanları silin seçeneğini seçin yada kaldırın

Bu sürüm problemli galiba.Zaten 1.22.1 sürümü çıktı akabinde.Onu konuya ekleyeyim de belki sorun çzöülmüştür.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar son sürümü konuya ekledim.Bu versiyonunu denerseniz sevinirim.

feyizu

Üye
Arkadaşlar son sürümü konuya ekledim.Bu versiyonunu denerseniz sevinirim.

V 1.22.1 sürümünü indirip yükledim ve 1.22 deki gibi ekran kararmadı,gayet güzel çalıştı,ekranları düzenlerken Wi-Fi gerekti ve Wi-Fi açar açmaz yakalandı..ikide bir satın al uyarısı geliyor ekrana..çok da beğenmiştim ama olmadı..bunun bir çaresi olmalı..yok mu???

lechezo

Üye
Eyv reyiz

Üst Alt