Next 10000 UHD android uydu alıcı root yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ibikibik

ibikibik

Üye
    Konu Sahibi
Next 10000 UHD android uydu alıcı root yardım
Arkadaşlarlar next 10000 UHD android uydu alıcısını rootlaya bilen varmı acaba pandora serisi için rootlu yazılımlar mevcut fakat NEXT 10000 UHD serisi için rootlu bi yazılım bulamadım yardımlarınızı bekliyorum

iizzz

iizzz

Üye
destekde yazılım ları var araaştırdımı.cihaza yanış yazılımı atın cihaz.cakıldımı.gerci o cihazların.filaş koruması.var.elimde bircok cihazın filaş yazılımı var bu cihazın yok.yeni cihaz.

Son düzenleme:
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uydu alıcılarına neden root atılıyor. bilgi alabilir miyim. yada neden rootlu yazılım şeklinde yazayım.

iizzz

iizzz

Üye
bazı cihazlar vardır.ytumatu.aykü.veya pulus.modeli ikiside aynı yazılımı alır.ama aykü.olmayan cihaz acılmaz.acılması icin.aykü cihazın filaşı sökülür.romm.yazılımı atılır.bir cok cihazdada.vardı.yeni cıkan cihazlarda artık filaş koruma var.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
bazı cihazlar vardır.ytumatu.aykü.veya pulus.modeli ikiside aynı yazılımı alır.ama aykü.olmayan cihaz acılmaz.acılması icin.aykü cihazın filaşı sökülür.romm.yazılımı atılır.bir cok cihazdada.vardı.yeni cıkan cihazlarda artık filaş koruma var.

sanırım korumayı kaldırmak için. böylece istediğin gibi kontrol edebilirsin. Doğru mu anladım.

iizzz

iizzz

Üye
arkadaşın cihazı farklı.4k.andoreyit.tabanlı.cihaza.yanış işlem yapmış gibi aldı yerle görüşmesi lazım..

ibikibik

ibikibik

Üye
    Konu Sahibi
Cihazımda sixasis oyun koluyla oyun oynamak istiyorum fakat sixasis kullanmak için root gerekli
destekde yazılım ları var araaştırdımı.cihaza yanış yazılımı atın cihaz.cakıldımı.gerci o cihazların.filaş koruması.var.elimde bircok cihazın filaş yazılımı var bu cihazın yok.yeni cihaz.
Araştırmadığım yer kalmadı sanırım rootlamanın tek yöntemi recovery modunda rootlu bir yazılım yüklemek zira kingroot vb. Programlar işe yaramadı
Android işletim sistemi ne sahip bir uydu ya rootlu bir yazılım hazırlamak için ne gerekiyor acaba bi bilgisi olan varmı acaba orjinal yazılımı editleyip root eklemek için

iizzz

iizzz

Üye
Cihazın rootlu yazılımı yok bende araştırdım.arama.en son gelen pomervu.yazılımı.rotlu yazılımı bulsan loder sıkıntı.cihaz cakıla bilir.

Üst Alt