Spor new star soccer flash

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
kendim editledim nokia 500 de denendi yapmanız gereken yeni kariyer diyin okey e basın veya bi klavye uygulaması vardı istediğiniz adı yazın yalnız oyun felaket derecede kasıyor bilmem belki n8 de kasmaz
not yakında ekran fotoları eklenecek

dosya.co/iaumajiyurwe/nss-new-star-soccer.swf.html

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
link kırık

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
link kırık?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Link kırık değilde sadece link olarak vermemiş.

• Beğen
Tepkiler: TheStRoNg
TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
:tşk: açınca güzel görünüyor ama n8 dede kasıyor. Türkçe dil seçeneğini seçemedim kasmaktan :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lintek Sıkıntı YOk

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye

Tıklanmasına Gerek Yok.Pcden O Tıklanmıyor Dediğine 2 Kez Tıkla Metni Şeçer Bi daha 2 Kez Tıkla bu Sefer Tümünü Şeçer Sonra Sağ Tıkla Adrese Gitte Şeçeneklerden Açar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator

Tıklanmasına Gerek Yok.Pcden O Tıklanmıyor Dediğine 2 Kez Tıkla Metni Şeçer Bi daha 2 Kez Tıkla bu Sefer Tümünü Şeçer Sonra Sağ Tıkla Adrese Gitte Şeçeneklerden Açar
telden tıklanmıyor diyorum?

süperdodocuk

Üye
    Konu Sahibi
daha iyisini yapacağım
en azından oynanıyor

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
@süperdodocuk bunun .sis halini qt ile kodlama yapabilirsen daha iyi olacacaktır

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt