Android Için New Star Soccer Hilesi (root Gerektirir)v1.5.6

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Android Için New Star Soccer Hilesi (root Gerektirir)v1.5.6
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda çok fenomen bir oyun olan New Star Soccer oyununun Android versiyonunda nasıl para hilesi ve satın alma hilesi yapabileceğinizi resimli anlatım ile göstereceğim. Öncelikle şunu belirtmeliyim: Cihazınıza ROOT erişimi vermiş olmanız gerekmektedir. Çünkü oyun dosyaları telefon hafızasında değil ROOT'ta tutuluyor. Ben 4.2.1 yüklü Galaxy Young'de denedim. Root'u odin ile yapmıştım. New Star Soccer'ın son sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz:
/ Veya GOOGLE Play üzerinden İndirebilirsiniz ücretsiz.
New Star Soccer'ı kurduktan sonra açın.

Siz ilk defa kariyer açacaksanız Tüm ayarları yapın. Maçta soyadınız görünecek ona göre doldurun bence. Gördüğünüz gibi 980.548 $ kasada var.

Şimdi size Google Play üzerinden hile yapabilmeniz için Freedom APK dosyasını veriyorum:
ZippyShare ;)
Freedom'u kurun ve açın. New Star Soccer'i görev yöneticisinden kapatmayı unutmayın! Freedom açık iken menü tuşuna basın. En üstte "Stop" yazıyorsa program çalışıyor demektir.

Eğer "Start" yazıyorsa basın ve bekleyin.

Freedom başlatıldıktan sonra NSS üzerine gelin ve basın.

Bu tarz yazılar gelecek ve New Star Soccer açılacak. Kariyerimizi açtık ve "Dükkan"a bastık.

Burada "Pro Lisans" ile "Saha ve Hava"yı açmanızı öneririm. Ben zaten satın almış olduğumdan gösteremiyorum. En aşağıya inin ve "Menajer 3. Seviye" ile "Antrenör 3. Seviye"yi açın. Sol üstte satın alacağınız paket ve altında kredi kartınız yazıyor olacak. Oraya dikkat edin. "FreeCard xxx-xxxx" gibi şeyler yazmalı. Yoksa gerçekten para ödersiniz! Bazen de "Bağlantı Yok" hatası veriyor. "Tamam"a basın ve yine satın almayı deneyin. Bu sefer olacaktır.

Şimdi para alabiliriz 5.000 Star Bux alın ve sürekli alın ve alın ve alın ve alın... Ta ki paranızdan memnun kalana kadar Ben 4 tane aldım -ki bana yetiyor - ve param 1.000.548 $ oldu.

ÖNEMLİ NOT: Freedom çalışırken Google Play Store hata verebiliyor. Bu nedenle Freedom'u silecekseniz veya Google Play Store kullanacaksanız mutlaka Freedom içinde menüye basın ve "Stop"u seçin.

Emeğe saygı bir beğen'e basmanız veya teşekkür etmeniz yeterli :)O kadar emek verdim teşekkür yokmu :'(:'(:'(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buraxlive, ahenry, emre_kartal ve 3 diğerleri

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Serhan
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Başarısız sürekli bağlantı yok hatası veriyor ;)

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Bağlantı yok dedikten sonra tamam diceksiiz. Ben denedim NSS De gayet iyi çalışıyor freedom. Freedom a gir menüden start a bas
bekle oyuna tıkla satın almak istediğin şeye bas devam de oyunu kapa aç bende oldu valla.
EDİT : Wifi ye bağlanıp deneyin. Ben çok şey aldım.

mürteza16

mürteza16

Üye
Sağol galaxy w'de sorunsuz bir şekilde oldu :tşk:

kabanas154

Üye
Kardeşim ellerine sağlık Samsung Galaxy Gio ' da sıkıntısız yaptım teşekkürler :)

Mücteba

Mücteba

Üye
:tşk:

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
:tşk::maxicep:İlk konum buymuş :tebessüm:Yeni bölümün ilk mesajı benden :sirit:

mürteza16

mürteza16

Üye
Ben atmıştım ilk mesajı zaten.

• Beğen
omer durus

omer durus

Üye
sag ol ama bunu yapabilnek icin playi hacklememiz gerek yoksa satin alma ise yaramaz

• Beğen
98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

omer durus

omer durus

Üye
alakasi şu playi kacklemezsen satin alma basarisiz oldu diye bi seyler soyler
yoksa defalarca denemisligim var yani :) :)

Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kardeşim emeğine sağlık anlatımın için. Ama root yapmak istemeyen kullanıcılar lucky patcher ile uygulamaya gelip düzenlenmiş ve lisansli apk oluştur dedikleri zaman aynı işlemi rootsuz şekilde yaparlar.

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Freedom linki kirik. Konu kilit.

Üst Alt