New Star Futbol

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
New Star Futbol
güzel oyun :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şimdi neler çıktı neler, daha güzelleri :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Baydırman

Baydırman

Moderator
Güncellenmiş galiba

Baydırman

Baydırman

Moderator
ben klasik temada oynuyorum berbat kasıyor bazen takılıyor. sana geldi mi güncelleme bende bir şey yoktu :hmmm
ben önceden oynamıştım. güncellendi diye görmüştüm bir yerde ondan sordum. artık oynamıyorum.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ben önceden oynamıştım. güncellendi diye görmüştüm bir yerde ondan sordum. artık oynamıyorum.
Yok bi sey gelmemis. baktım cok fakir gidiyorum oyunda, acemiyim de tabi ilk oynayisim. sonra menejer antrenor satın aldım bi de 10bin para mis. ama 10 bin para fazla kacmis biraz cok bile geldi :ehe
Freedom muthis icat

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Yok bi sey gelmemis. baktım cok fakir gidiyorum oyunda, acemiyim de tabi ilk oynayisim. sonra menejer antrenor satın aldım bi de 10bin para mis. ama 10 bin para fazla kacmis biraz cok bile geldi :ehe
Freedom muthis icat
Yanlış hatırlıyorsam demek :hmmm

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Menejerin suresi doldu ama uzmanlar yok olmus freedom ile :ehe. ametör aldım ancak pro lar da kayıp :ehe. Bastan baslicam galiba bilemedim :(
Ben bayagi eskiden oynadim herhalde o dediklerini hatirlamiyorum. :ehe

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Ben bayagi eskiden oynadim herhalde o dediklerini hatirlamiyorum. :ehe
valla baştan başladım para falan ayırmadan daha bi emek çar yaptım :ehe ucuz bir kaç şey aldım takım arkadaşlarım dalga geçmişsin diye. bir tane de at aldım ancak ilk başta alınan atlar koşmuyor :ehe

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
valla baştan başladım para falan ayırmadan daha bi emek çar yaptım :ehe ucuz bir kaç şey aldım takım arkadaşlarım dalga geçmişsin diye. bir tane de at aldım ancak ilk başta alınan atlar koşmuyor :ehe
ben ya çok oynamadım ya da format değişti :hmmm

• Beğen

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ben ya çok oynamadım ya da format değişti :hmmm
dalga geçmesin yazacaktım :ehe. 2012de falan oynadıysan değişmiştir de bu saydıklarım epeydir var. hatta takım arkadaşlarını apartman falan kesmedi ucuz diye herhalde, hala dalga geçiyorlar :ehe. ama az hile iyidir diğer türlü zevki çıkmaz.

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
dalga geçmesin yazacaktım :ehe. 2012de falan oynadıysan değişmiştir de bu saydıklarım epeydir var. hatta takım arkadaşlarını apartman falan kesmedi ucuz diye herhalde, hala dalga geçiyorlar :ehe. ama az hile iyidir diğer türlü zevki çıkmaz.
Hilesiz oynamıştım 2013 gibiydi galiba

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Asist kralı oldun mu