NetQin Mobile Antivirus 4.0 ı tam sürüm yapmanın 2 yolu [ Haclık veya Hacksız telefınlar için ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
NetQin Mobile Antivirus 4.0 ı tam sürüm yapmanın 2 yolu [ Haclık veya Hacksız telefınlar için ]
Evet arkadaslar NetQin mobile antivirus 4.0 ı tam sürüm yapma yolu 1. yol hacklı olmayan telefonlar için
1.ci yol....
1. Önce NetQin mobile antivirus 3.2 yi yüklüyoruz bu yukledigimiz tam sürüm. (linkler en altta)
2. ardından antivürüsün update (guncellemesini ) yapıyoruz.
3.snrada netQin 4.0 3.2 yi kaldırmadan üzerıne kuruyoruz ve programımızın artık virüs db dosyasını ucretsiz guncelleme yapabiliyoruz..

2.yol hackli telefonlar için

1.
önce netQin 4.0 ı yukluyoruz
not'' yukledikten sonra program otomatik açılacak açılınca direk kapatın antivirüsü çalıstırmayın''

[isterseniz bu paylastıgım türkçe olan 4.0 içinde gecerli türkce NetQin 4.0 link: http://www.maxicep.com/symbian-s60v...ile-anti-virus-v-4-0-hemde-turkce-647530.html ]
2.
yükledikten sonra dosya erişimini açıyoruz x-Plore yardımı vericek oldugum linkteki dosyaları C:/private nin içine atıyoruz [ içine atarken bütün uyarıları tümünün üzerine yaz diyoruz ]

C:/private nin içine atılacak dosya linki:
3. attıktan sonra programı calıstırıyoruz ve program artık tl istemeden uyelik istemeden db virüs dosyasını güncellene bilir hale geliyor arkadaşlar

VE ARTIK NetQin mobile antivirus 4.0 TAM SÜRÜMDÜR GÜLE GÜLE KULLANIN :)

Arkadaşlar benim telefon E90 onda denedim ve çalısıyor kanıt olarak resim altta ve sizde deneyin olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Umarım işinize yara arkadaşlar yardımcı olabldıysem ne mutlu bana ama bi teşekkürü çok görmeyelim lütfen.......

NetQin 3.2 ilk bunu yukleyin arkadaşlar.:::

NetQin 4.0 sonra bunu yükleyin arkadaşlar.:::

• Beğen
Tepkiler: SEAWOLF_TR

trsword52

trsword52

Üye
emeğine sağlık . Deneyelim bakalım

- - - Eklendi - - -

" installerserver.exe" bunu koymayı unutmuşsun galiba...

- - - Eklendi - - -

"installerserver.exe"yi bulup dediğin gibi yaptım sorunsuz çalışıyor.
"NetQin 3.2" galiba "s60v3"e göre değil "s60v5"e göre. Kurarken "telefonla uyumlu değil" dedi. Kurduktan sonra da açtım ekran çok büyüktü.
"NetQin 4.0" kuramadım. Kendi sitesinden indirip kurdum.
Telefonum hackli N79.
Tekrar teşekkür ederim.

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık . Deneyelim bakalım

- - - Eklendi - - -

" installerserver.exe" bunu koymayı unutmuşsun galiba...

- - - Eklendi - - -

"installerserver.exe"yi bulup dediğin gibi yaptım sorunsuz çalışıyor.
"NetQin 3.2" galiba "s60v3"e göre değil "s60v5"e göre. Kurarken "telefonla uyumlu değil" dedi. Kurduktan sonra da açtım ekran çok büyüktü.
"NetQin 4.0" kuramadım. Kendi sitesinden indirip kurdum.
Telefonum hackli N79.
Tekrar teşekkür ederim.

Kardeş doğru 3.2 s60v3 e uyumlu değil ama yinede kuruluyor sadece ekrana tam olarak sığmıyor benimde aynı oldu. Benim telefon hackli 3.2 yi kurdum zaten tam sürüm olan 3.2 kurduktan sonra 4.0 i kurayim dedim kendi sitesinden indirdi ilk olarak güncelleme hatası verdi sebebi telefonun sisteminde installserver.exe dosyası olduğu için yani hackli olduğu için güncelleme hatası verdi bu hatayı almamak için c:/sys/bin/ e girip installşerver.exe dosyasını bulup onu oradan taşımak kopyalama yapmayacaksın taşıyacaksin mesela hafıza kartının içine taşı. taşıdıktan sonra 4.0 i 3.2 nin üzerine kuracaksın kurduktan sonra 3.2 mini tam sürüm özellliği 4.0 a geçecek ve güncellemeleri artık yapabileceksin.. Bence tekrar dene kardeşim bir yerde hata yapmış olabilirsin .s bütün işlemleri tamamladıktan sonra installserver.exe dosyasını tekrardan yerine taşırsin..

trsword52

trsword52

Üye
usta artık güncelleme yapmıyor haberin olsun...

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi

Evet bende fark ettim artık yapmıyor konuyu silmek gerek o zaman yeni çözüm buluncaya kadar .s bilgilendirme için teşekkür ederim..

- - - Eklendi - - -

Kardeş çareyi buldum programı kaldır ve benim paylaşmış olduğum 2. Yolu yap kesinlikle güncelleme oluyor ama %99 da biraz uzun süre bekliyor ama güncellemeyi yapıyor...

marist

marist

Üye
Konu S60v3te de S60V5 te Olur mu Bu dedikLerin. ?

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
Konu S60v3te de S60V5 te Olur mu Bu dedikLerin. ?

Bilmiyorum ama denemek gerek tahminim ce olur cunki ikiside aynı başlık altında olduğu için yazılım farklılıkları olmaz aynı sistemle çalışır deme bence birşey kaybetmezsin..

marist

marist

Üye
Bilmiyorum ama denemek gerek tahminim ce olur cunki ikiside aynı başlık altında olduğu için yazılım farklılıkları olmaz aynı sistemle çalışır deme bence birşey kaybetmezsin..

Düne Kadar KuruLuydu NetQin ama Güncelleme oLmadıgı İçin Ve Arka pLanda ÇaLışıp Ramı Tükettiği İçin KaLdırmıştım Şimdi Tekrar Kurmam Gerekiyor. Musait Bir Zamanda Denerim. :oke:

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi

Düne Kadar KuruLuydu NetQin ama Güncelleme oLmadıgı İçin Ve Arka pLanda ÇaLışıp Ramı Tükettiği İçin KaLdırmıştım Şimdi Tekrar Kurmam Gerekiyor. Musait Bir Zamanda Denerim. :oke:

Kardeş aslında ben hiç telefonda virüs bulan hiç anti virüs programı görmedim ya bana denk gelmiyor yada programlarda iş yok bilemiyeceğim artık sadece bulduğumuz yöntemleri paylaşıyoruz inşallah işinize yarar :)

KapLaN1334

KapLaN1334

Üye
Ben Ingilizce olan 4.0 versiyonunu, hackli NOKIA E72'ye kurdum, programı çalıştırdıktan sonra database'i update ettim. Hem de hiç ücret...vs istemedi benden. Nasıl oldu bu?

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
Ben Ingilizce olan 4.0 versiyonunu, hackli NOKIA E72'ye kurdum, programı çalıştırdıktan sonra database'i update ettim. Hem de hiç ücret...vs istemedi benden. Nasıl oldu bu?

Vallahi bilemeyeceğim oda senin şansın mis :) belki kampanya yapmışlardır programi 1000. Indirene tam sürüm veriyorlardır :) oda sana buldu :)

mrt_100

Üye
ellerine sağlık kardeşim e72 kullanıyom ve
aynen dediğin gibi yaptım peki bunu tam sürüm olduğunu nasıl anlarım baktım kurcaladım fakat bulamadım şimdiden teşekkürler

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık kardeşim e72 kullanıyom ve
aynen dediğin gibi yaptım peki bunu tam sürüm olduğunu nasıl anlarım baktım kurcaladım fakat bulamadım şimdiden teşekkürler

Kardeş tam sürüm derken virüs db dosyası güncellemesi yapıyorsa tam sürüm anlamına gelir eğer yapmıyorsa zaten senden aylık yada yıllık para ister üyelik için kısacası güncelleme yapabiliyorsan tam sürümdür

mrt_100

Üye
saolasın

Metin137

Metin137

Üye
kardeş 2. Yöntemin türkçesi yok mu

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
malesef yok türkçesini yüklemen için telefonunun hackli olması gerek .s

- - - Eklendi - - -

kardeş 2. Yöntemin türkçesi yok mu

Var ve yok ya programi sertifikalandiracaksin yada telefonu hackeyeceksin .s

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Emegine saglik

Metin137

Metin137

Üye
malesef yok türkçesini yüklemen için telefonunun hackli olması gerek .s

- - - Eklendi - - -

Var ve yok ya programi sertifikalandiracaksin yada telefonu hackeyeceksin .s

benim tel hackli bana özelden atabilirsen çok güzel olur ayrıca teşekürler

- - - Eklendi - - -

her 2 yol da olmadı kardeş başka yollar yok mu

- - - Eklendi - - -

2 yolda olmuyo başka yolar yok mu

trsword52

trsword52

Üye
iki yolu da denedim. Bir kaç gün güncelleme yaptı sonra tekrar ücretli üyelik istemeye başladı. Zaten yeni sürümü çıktı.
Yine de emeğine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt