Netflix - The Walking Dead

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Netflix - The Walking Dead
Arkadaşlar aranızda netflixi kullanan varsa bir soru sormak istiyorum. Bildiğiniz üzere Telif hakkı nedeniyle Walking Dead bütün dizi sitelerinden kaldırıldı. Sırf Walking Deadi izlemek için netflixe üye olmak istiyorum. Fakat walking dead ve game of thrones gibi diziler netflix arşivinde var mı acaba?

ismail

ismail

Üye
Yok sanırım.

Kendini “resmi olmayan Netflix arama motoru” olarak tanımlayan ve bu isimle kurulan unofficial Netflix online Global Search (uNoGS), dünya genelindeki tüm Netflix içeriklerini bünyesinde barındırıyor.

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Yok sanırım.

Kendini “resmi olmayan Netflix arama motoru” olarak tanımlayan ve bu isimle kurulan unofficial Netflix online Global Search (uNoGS), dünya genelindeki tüm Netflix içeriklerini bünyesinde barındırıyor.

Hocam ben yasal olanı soruyorum.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yasal olarak twd hiçbir internet sitesine programına konmayacak (netflix dahil diye düşünüyorum buraya koyacak olsaydılar kendi sitelerinde de yayınlarlardı)
bunu yapmalarının sebebi fx günde 3 öğün twd yayınlıyor insanlar tvden izlemiyor izlemeleri için mecbur kılmaya çalışıyorlar

ismail

ismail

Üye
Yasal zaten verdiğim link izleme yeri değil. Sadece netflix içini üye olmadan göremiyorsun ya bu tarz siteler gösteriyor. Netflixe maill at en kötü

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Arkadaşlar aranızda netflixi kullanan varsa bir soru sormak istiyorum. Bildiğiniz üzere Telif hakkı nedeniyle Walking Dead bütün dizi sitelerinden kaldırıldı. Sırf Walking Deadi izlemek için netflixe üye olmak istiyorum. Fakat walking dead ve game of thrones gibi diziler netflix arşivinde var mı acaba?
Üye olmak yerine The Walking Dead ile ilgili Facebook da bölümler yayınlanıyor deneyin istersiniz :oke:

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

asporulti

asporulti

Üye
kardeşim ben kullanıyorum iki dizide yok maalesef.
sormak istediğin başka dizi varsa yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: ddnet

Misafir - 837983

sadece bildigim kadarıyla sadece blu.tv de var game of trons birde walking dead