Nerde o eski forum siteleri?

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Nerde o eski forum siteleri?
Eskiden çok güzel renkli tasarımları olan eğlenceli forumlar vardı. Çok severdim hatta bir tanesine üyeydim 1 senemi verdim de her boş vaktim de uğraşırdım sonunda 8 bin konu açıp 10 bin cevap verip admin olmuştum sonra ne mi oldu site kapandı. başka sitelere aktarıldık sonra o sitelerde kapandı.
şimdi ki forumlara bakıyorum tasarımları sade basit, renksiz ve çok sıradan insanın üye olası gelmiyor. bakıyorum araştırıyorum tüm forum siteleri aynı farklı bir forum biliyorsanız dediğim gibi söyleyin de bilelim veya eski ve yeni forumlar hakkında düşünceniz nedir?

• Beğen
Tepkiler: onderak

süperdodocuk

Üye
aaah eski maxicep

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
bir tane site vardı forumların eski halini gösteren.

curtaincall

curtaincall

Üye
bir tane site vardı forumların eski halini gösteren.
Archive idi o site. Doğru mu yazdım bilmiyorum google da araştır.

LG-D801 ile uygulamasından gönderildi.

vedat1966

vedat1966

Üye
Renksiz göz yormayan siteler bence daha iyi. Bütün zamanımızın ekran başında geçtiğini düşününce sade ve basit, bilgiye kolayca ulaşmak daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: mcnpl4
muhsin15

muhsin15

Üye
Bakin ben forumları 5 yildir takip ediyorum maxicepte daha önce iki hesabim Banlandi 2 yıl önce forumlar yavaş yavaş ölmeye başladı maxicepteki eski sohbetler dostluklar artik yok forumlar da İnsanlar artik takilmiyor çünkü burdaki dostluk yardımlaşma ortamı facebook grupları whatsapp grupları gibi yerlerde kolayca ulaşılabiliyor ve bu uygulamalar cok kullanışlı şahsen bende artik forumlara girmiyorum sadece maxicep e ara sira giriyorum Forumlari eski tuşlu telefonlara benzetebiliriz sadece belli bir kitle 10 yıl gibi bir sure kullandı bu saatten sonra kimse o telefonları kullanmayacagi gibi bu saatten sonra forumlar 2-3 yıl önceki popülerliğine asla donemez

• Beğen
Tepkiler: onderak
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
o zamanlar çok güzeldi okula giderdik okuldan gelince hemen forum sitesine girer konu kasardık.:D
Archive idi o site. Doğru mu yazdım bilmiyorum google da araştır.

LG-D801 ile uygulamasından gönderildi.
o site göçmüş kardeş galiba girilmiyor. :D :D :D

onderak

Üye
Forum sitesi kalmadı artık. Eskiden büyük olmayı başarmış maxicep gibi büyükler hariç küçük forum oluşumlarının tamamı Facebook'a mağlup oldu. O dediğiniz forumlar bu bahsettiğim küçük forumlardı. Şimdi neredeler? Çoğu tamamen Yok oldu çok azı ve benzemeye çalışanları da kendilerini Facebook'ta grup yada hayran sayfaları şeklinde kendilerini gösteriyor. Bu dediğiniz eski küçük forumları çok özlüyorum bende. Eskiden facebook'u inatla kullanmıyordum, ta ki bu küçük forumlar tamamen Yok olana dek. Şimdi 2007 sonraları resmen facebook kullanmaya zorlandım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi