BİR ZAMANLAR Shadow-Mavi

Sponsorlu Bağlantılar

shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
    Konu Sahibi
BİR ZAMANLAR Shadow-Mavi
Selam canım babacanlarım bu sitede 2011 yılında üye oldum ve onun ötesine gitmedi gitseydi şimdi admin olmuştuk sanırım hehehe işin esprisi bu tabi babacanlarım bana ait bir söz vardır sanal alemde herkes bilir '' shadow-maviRütbe Almak Sadece Sorumluluktur,Saygınlık kazanmak ise bulunmaz bir mükafaattır babacanlarım''

1997 yıllarında sanırım net hatırlamıyorum ozamanlardan bu zamana kadar pc ile uğraşırım pw vardı Windows bile yoktu babacanlarım zamanla sanalda paylaşımlar ve hack ile uğraşmaya başladım ismini vermek istedigim bir hack Sitesi ile 2015 yılının Ocak ayına kadar çalıştım emek verdim sonra bazı sebeplerden dolayı görevimden alındım aslında bu konulara hiç girmek bile istemiyorum fakat konu biraz kendimi açıklamak adına oldugu icin uzatıyorum sanal Alemde babacanlıgımız ile tanınır sevilir sayılırız sağolsunlar artık hack yapmayı bıraktım sayılır bir çok payşaşımlardan vazgeçtim linux ve ağlar da uzman biriyimdir çok kişi de emeklerim vardır bu konuda daha fazla uzatmak yerine google 'ye''shadow-mavi tht'' yada shadow-mavi yazdığınız da beni daha iyi tanıyacaksınız babacanlarım

Söylediklerimden Çok Sakladıklarımda Saklıyım.Ve Gizlediklerimde Gizliyim.Beni Anlamak İçin;Konuştuklarımdan Çok Sustuklarıma Kulak Verin babacanlarım

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Aramıza yeniden hoş geldin.

• Beğen
Tepkiler: shadow-mavi
shadow-mavi

shadow-mavi

Üye
    Konu Sahibi
Aramıza yeniden hoş geldin.

Eyvallah canım babacanım Hoşbulduk her zaman elimden geleni yapacağımı ve varlığımı hissettirecegimi bilmenizi isterim saygı ve sevgilerimle hayırlı forumlar dilerim babacanım

Jus7ice

Jus7ice

Üye
abi şu hesabı hackleyelim pls :ehe

@MrExelance

• Beğen
Tepkiler: shadow-mavi

CsWqIve34

Üye
Eyvallah canım babacanım Hoşbulduk her zaman elimden geleni yapacağımı ve varlığımı hissettirecegimi bilmenizi isterim saygı ve sevgilerimle hayırlı forumlar dilerim babacanım
bir heçkır olarak symbian tellere bi android at bakalim :ehe

Üst Alt