Nerde bu millet ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
az kişiyle çok iş yapan zamanlar güzeldi :hmmm
lafımı geri aldım, üstüne alınmaması gerekenler niye alındı ki :hmmm
şimdi eskisi kadar dürüst kişiler yok ( bunada bazı kişiler alınmasın lütfen :ehe )
Üstüne alınmayanlar mesaj yazmıyor diye dertleniyorsun.Dertlendiğin şeye bak.yazarız yahu.Tüm yönetim üstüne alınsın diyorsun.Başka üyelere ne ki?Diyorsun.
Salih kardeş,az kişi ile de çok kişi ile de iş yapılır bu az olur çok olur o kişinin düşüncesine kalır.
Kimi yapılan işi beğenir destekler,memnun olur,taktir eder;kimi beğenmez farklı farklı sebepler öne sürer ve yapılan işi görmezlikten gelir.
Biz yönetim kadrosu olarak,iyi işler yapıyoruz.Bir kaç beyin birleşince elbette güzel fikirler çıkıyodu.
Biz burda bir çok beyni birleştirdik daha güzel işler çıkıyor-çıkacak.
Ayrıca girmek istemiyorum bu konuya ama,herkes dürüstçe iş yapıyor burada.Bu konuyu da burada uzun uza konuşmak-tartışmak istemiyorum ki artık en sevmediğim ve hoşlaşmadığım şeydir orda burda millete sataşmak.
Ben sadece üstüne alınmak zorunda bırakılan tüm diğer yöneticilerden biriyim.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Üstüne alınmayanlar mesaj yazmıyor diye dertleniyorsun.Dertlendiğin şeye bak.yazarız yahu.Tüm yönetim üstüne alınsın diyorsun.Başka üyelere ne ki?Diyorsun.
Salih kardeş,az kişi ile de çok kişi ile de iş yapılır bu az olur çok olur o kişinin düşüncesine kalır.
Kimi yapılan işi beğenir destekler,memnun olur,taktir eder;kimi beğenmez farklı farklı sebepler öne sürer ve yapılan işi görmezlikten gelir.
Biz yönetim kadrosu olarak,iyi işler yapıyoruz.Bir kaç beyin birleşince elbette güzel fikirler çıkıyodu.
Biz burda bir çok beyni birleştirdik daha güzel işler çıkıyor-çıkacak.
Ayrıca girmek istemiyorum bu konuya ama,herkes dürüstçe iş yapıyor burada.Bu konuyu da burada uzun uza konuşmak-tartışmak istemiyorum ki artık en sevmediğim ve hoşlaşmadığım şeydir orda burda millete sataşmak.
Ben sadece üstüne alınmak zorunda bırakılan tüm diğer yöneticilerden biriyim.

Cümlede 'Yönetim'e dair hiç bir şey bulunmamasına rağmen gocunmak çok manidar değil mi ?
Her neyse, tüm yönetim üstüne alınsın dediysem ben ne konuştuğumu bilmiyorum demektir, eğer dememişsem sen ne okuduğunu bilmiyorsun demektir.. Yada gözünü hırs mı bürümüş ? bilemiyorum, neye bu hırs yada her ne duygu besliyorsan..

Benim nerde bu millet başlığıyla açtığım konuya bu kadar geç cevap gelmesinden çıkaracağım anlam bellidir, senin çıkaracağın anlam bellidir anıl umut, ben senin kardeşin değilim..

minoo

minoo

Üye
tansiyon yükselmese olmaz mı? :hmmm

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
lafımı geri aldım, üstüne alınmaması gerekenler niye alındı ki :hmmm
şimdi eskisi kadar dürüst kişiler yok ( bunada bazı kişiler alınmasın lütfen :ehe )
Bkz. İmzamdaki konu,
Bkz. Özel Hayatı Foruma Bulaştırmak

Her şeyden öte biz orada burada "laf atılan" "göndermede bulunulan" mesaj ya da konuları görmek istemiyoruz.
Bunun ötesinde "eskisi kadar dürüst kişiler yok" diyerek şu anki kişi ya da kişilerin dürüst olmadıklarına dair insanlara bir laf atmış durumuna sokuyorsun kendini ki üyelerimiz bu tarz mesajlarla muhatap olmak zorunda değildir. Konuya yazmayan pek çok kişi de şikayetçi olmuştur, yoksa ben bir şeyi üstüme alınmış değilim.

Bir moderatör arkadaşımızın yazısına baktım bu konuda yer alan; evet belli bir kişiye yönelik yazmamış lafı ortaya atmışsın ancak yakın bir tarihte yaşanan ve senin de tarafı olduğun birtakım tartışmalar insanlarda ister-istemez bir önyargı bırakmıştır sana karşı.

Geçmişi geçmişte bırakmış olabilirsin. Bu önyargıyı kırmak son derece basit:
Kimseye laf atma, geçmişte insanlar daha dürüsttü, namusluydu, şerefliydi ve türevi yazılar yazma, insanlar da seninle tartışmasın, zan altında hissetmesin kendini, ortam gerilmesin vs...
Keyifli forumlar.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt