Need For Speed Underground2 Full HD Oynama

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Need For Speed Underground2 Full HD Oynama
Hepimizin hafızasında yer kazımış bu oyunu halen eski grafiklerle oynamaktan sıkılmadınız mı ? Bence oyun aslında yapılırken full hd çözünürlüğe göre yapıldı lakin
dönemin pc donanımlarına uygun olması için grafikler düşürüldü. Full Hd yapıp oynarsanız bu ne yahu diyeceksiniz , ayrıntılar detaylar her yerde kendini belli edecek.

Çok fazla konuşmadan detaylara geçeyim. Aşağıya eklenti olarak bıraktığım NFSU2 configurator uygulamasını indirin , rar'dan çıkartın ve çalıştırın.
Uygulamayı açtığınızda sol üst tarafta "open first global.ızc file" yazan yazıya tıklayıp oyunun kurulu olduğu klasördeki Global klasörü içerisindeki global.ızc dosyasını seçin.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Siz seçtikten sonra uygulamanın menüleri aktif hale gelecektir. Engine Handling yazan yeri gördününüz değil mi ? İyi bak , sol tarafta yukarıda ha işte orada.
Sağ tarafta "Game Settings" yazıyor ona tıklayın ve oyunu açın (Daha bir şey yapmadık) .Oyun açıldıktan sonra crtl+esc tuşlarına basıp masaüstüne geri dönün.

Game setting menüsünde Resolution yazan yerinde ekran çözünürlükleri var. Oradan 1920 x 1080 bul ardından set yazısına tıkla . Oyunu tekrar aç ve detaylara iyice bak.
Subaru'nun arkasında yazan yazıya bakmayı ihmal etme.

640x480 çözünürlükte detaylar ölü mönitörün 1920x1080 olduğunu da hesaba kat arabayı zor görürsün.

1920X1080 FULL HD çözünürlükte detaylar çok iyi. Denemezsen çok şey kaybedersin benden sana demesi.

HONDA NSX mod değildir oyunun orjinal aracıdır başka bir başlıkta anlatacağım .

BONUS​

Joystickle bu oyunu oynamadıysan ve Full Hd modu daha ayrıntılı görmek istiyorsan videoyu izle.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: Eren Değerli, gonyalı, DeV/AsA ve 3 diğerleri

ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
İyi çalışma

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tekrar Başlatacaksın Beni :cigara:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@DarkredBlue61 bekle başlatacam

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve DarkredBlue61
Yavuz Selim Baltacı

Yavuz Selim Baltacı

Üye
Çok yararlı bir yazı olmuş :tşk:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
@Genc007 Bu Arkadaş Her Gün Sıkıyor Bizde Dinliyoruz Ben Sıksam Nolacak :bilmm
What?
Mesaj birleştirildi:

Faideli konu için :tşk: @MAERKEK

Bir de juiced diye bir oyun vardı. Juiced2 miydi bilmiyorum. Onu da kurcalasana. Onda da bir şeyler vardır diye düşünüyorum yeğenim. Saygı ve sevgilerle.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve PALA.

Üst Alt