Need for speed shift ,avatar , assasian creed spoof .

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
Need for speed shift ,avatar , assasian creed spoof .
arkadaslar samsung wave 2 icin bu oyunları istiyorum cogu yerde war fakat linkler ölü eger bilen eden warsa container iyle beraber werebilirmi neyin ustune spoof lucaımıda solerseniz cok makbule gecer smdiden tesekkurler .

vedat52

Üye
senin wave 2'yi bilemem'de ama benim wave'de shift çalışyordu. bende ve sitede 3gblık oyun arşivi mevcut badaya uygun. belki içinde istediklerinde vardır bakayım bi(h)

----------Eklendi @ 05:50:42 ---------- Yazıldı @ 05:44:19 ----------

NFS Shift (ARDefender)
Assassins Creed (Ski jumping)
:ehe:ehe

şansa bak üçüde mevcut bende upload ediyim mi

klambery

Üye
    Konu Sahibi
walla cok dua mı alırsın kardes ole bse yaparsan :) cunku artık bıktım ya aramaktan hepsi ölü . bide o 3gb lık arsivi nerden bulcaz:D

klambery

Üye
    Konu Sahibi
ben buldum bu 3gb lık pakedi de hotfile da normal indirme diorum 15 saniye geri sarıyo sonra tekrar aynı sayfa acılıyo indirmeye baslamıyo :S

vedat52

Üye
başka browserla dene.
bu arada link 20-25 dakika sonra hazır 365mb

----------Eklendi @ 07:19:56 ---------- Yazıldı @ 06:25:28 ----------

link:

• Beğen
Tepkiler: mstf262
dengesis

dengesis

Üye
Arkadaşlar Dünya'daki en büyük Bada uygulamaları arşivini upload ediyorum. 6 GB'dan fazla bitince nerdeyse bütün uygulamaları ve container uygulamaları ile beraber bulacaksınız. Bir sorun olmazsa bugün bitecek.

Fiery1928

Üye
vedat52 samsung s5670 te bu oyunları çalıştıra bilirmiyim yardım edin şu telefonu adam etmem lazım ne yüklemem lazım konu açtım ama ilgilenen yok

vedat52

Üye
vedat52 samsung s5670 te bu oyunları çalıştıra bilirmiyim yardım edin şu telefonu adam etmem lazım ne yüklemem lazım konu açtım ama ilgilenen yok

hayır kardeşim bunları yükleyemezsin bunlar sadece samsung wave içindir. senin telefonu araştırdım ve işletim sistemi Android OS, v2.2 (Froyo)
güzel işletim sistemi gerçekten. sen istersen android bölümünü bi kurcala. eğer oyun yüklemede yeni isen yükleme talimatları eminim mevcuttur android'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt