Need For Speed Shift [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Oyun]

Sponsorlu Bağlantılar

burock_95

Üye
5800 xpress music kullanan arkadaşlar fazla oyun yüklemeyin bu telefon müzik için yapılmış size tavsiyem

farmfrenzy
asphalt 4(s60 v5 sis edition olarak tabikide)
dakar rally 2010
h.a.w.k

Sehzade

Üye
eyw birader saolasn

cezzara

cezzara

Üye
saol kardeş e.sağ.

aasted

aasted

Üye
teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

n97 telefonuma Maıl adreslerimi tanımladığımdan beri Kablosuz Lan ağlardan baağlanamıyorum.
yardımcı olurmusunuz.
teşekkürler.

bySonsuzluk

bySonsuzluk

Üye
teşekkürler eline ve emeğine sağlık

aragonalp

Üye
paylaşım için teşşekürler

travolta61

Üye
5800 olupta kastı diyen arkadaşlar bende kasmadı süper oyun emeğine sağlık
kastı diyenlere önerim tel hafızasını boşalsnlar ve başka bir uygulama açık mı kontrol etsinler

berk_cglr

Üye
komple formatladım telefonu yükledim ilk başta acaba diğer programlardan daolyımı oluyo diye ama bizim grafik hızlandırıcı olmadığı için kasılıyo çok denedim olmadı donuk donuk berbat oynanıyo ondan dolayı kastı yazdım

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Bazı arkadaşlar çalışmıyo felan demiş ama denedim oyun hiç bir sorunu olmadan çalışmaktadır...

welshade

Üye
eline sağlık tşkler

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
eline sağlık

akkaya06

akkaya06

Üye
eyvallah paylaşım için umarum iidir

nuric@n

Üye
beyler 5800 da donuk donuk oynatıyor......bi arkadaş haklı bu tele oyun yüklenmio anca müzik ve FİLM çok iyi gidiyo...

aasted

aasted

Üye
çok teşekkür

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Nokia 5800XM v40'dan aşağıdaki sürümlerde oyun açılmıyor; v40'daki iyileştirmeler ile oyun açılıyor fakat hafif donmalar söz konusu.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
eyw kardeş

dadasaktas

dadasaktas

Üye
teşekkür ederim
mümkünse bir tema isteyecem
transformers daki sarı camaro eğer bulabilirsen çok sevinirim
şimdiden teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
tşk..

telci64

Üye
nasl kurcaz bunu bn kuramadm

cakabey52

cakabey52

Üye
Ben kurdum çalıştırdım. Gayet de normal oynanıyor ancak oyun pek zevkli değil, birincisi motor sesi yok, onun yerine cins bir müzik koymuşlar, ikincisi sensörler oyunda işe yaramıyor, ya sağdaki ok'a basıcan yada soldaki ok'a basıcan. Zaten birinden diğerine basana kadar çarpabiliyorsun. İndirecek arkadaşların bilgisi olsun. Bu arada benim telin versiyonu 30.0.011 ve upload eden arkadaşın eline ve emeğine sağlık diyorum.

Üst Alt