Haber Need for Speed: No Limits Geliyor !

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Need for Speed: No Limits Geliyor !
Akıllı telefonlarda büyük ses getiren oyunlardan birisi olan Need For Speed MostWanted'tan sonra bu oyunla karşımıza çıkıyor.
Mostwanted'da olduğu gibi yine Firemonkeys ve EA Games yapımcılığında olan bir oyun. Oyunun şuanlık çıkış tarihi belli değil. Ama 2015 yılında çıkacağı kesin. Grafikler açısından mükemmel grafikleri var tahminimce en az 1 GB ram ister gibime geliyor :)

Beklemedeyiz...
Minimum Gereksinimler

• iOS: iPhone 4S with iOS 6.1+
  • Android: API level 15, 1.21.2GHz processor, 1GB RAM, 800x600 screen res - GPU - Tegra 3, Adreno 302, PVR SGX543/545
Oyunun Videosu :
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ve buda Ken Block'lu versiyonu :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

manguru022

manguru022

Üye
Sabırsızlanıyorum ^^

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
güzel haber :)

byslmdq

byslmdq

Üye
Underground serisinin devamı gibi. Keşke PC versiyonu da olsaydı.

Emre

Üye
20 sene olmuş

PriZm

PriZm

Üye
Videoyu izleyemiyorum ancak sürüş dinamiği açısından en iyisi olan nfs most wanted dan uzun bir süre sonra bu baya iyi gelecek.

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Dede
Anil-D

Anil-D

Üye
Bekliyorum gelsinde

afer459

afer459

Üye
haber için teşekkürler

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Oyun ios icin cikti fakat sadece alman appstoreunda. Cunku oyun almanca dili var sadece. Oyun ici goruntuler

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hitap şeklinize dikkat edin burası forum :polis:

• Beğen
Tepkiler: BurakTura
manguru022

manguru022

Üye
cok güzel oyun ya hep böyle bi oyun cıksa diyordum hemen gelse de paralıda olsa alıcam ^^

Dogukan9595

Üye
Oynanis,grafik ve ozellestirme adina cok guzel bir oyun geliyor..Hikayenin berbat edilecek olmasi ve serbest gezintinin olmamasi da buyuk eksileri suanda..Korkum da surekli internet baglantisi isteyecek mi soru isareti..Birde su ekranda nasil oynamamiz gerektigini gosteren surekli konusan basbelasi karakterlerin oyunun kalitesini nasil bozduguna bakin umarim kapatma secenegi koyarlar yoksa cihazi firlatirim ben...EA oyun isini son zamanlarda cok bozdu hadi bakalim hayirlisi..

98farom98

98farom98

Üye
Oynanis,grafik ve ozellestirme adina cok guzel bir oyun geliyor..Hikayenin berbat edilecek olmasi ve serbest gezintinin olmamasi da buyuk eksileri suanda..Korkum da surekli internet baglantisi isteyecek mi soru isareti..Birde su ekranda nasil oynamamiz gerektigini gosteren surekli konusan basbelasi karakterlerin oyunun kalitesini nasil bozduguna bakin umarim kapatma secenegi koyarlar yoksa cihazi firlatirim ben...EA oyun isini son zamanlarda cok bozdu hadi bakalim hayirlisi..

Aynen kardeşim serbest gezinti olmassa kötü ya bide dediğin gibi şu karekterlerin konuşmasını kapatma olmalı kesinlikle

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Müthiş olacak

enterneoll

enterneoll

Üye
Uzun süredie kaliteli oyun çıkmıyordu bakalım ipad air ve s3 nasıl performans vericek

Siycey

Siycey

Üye
Güzel bi yarış oyunu şarttı MW baymıştı artık,sabırsızlıkla bekliyorum.

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Minimum gereksinimler ;

• iOS: iPhone 4S with iOS 6.1+
  • Android: API level 15, 1.21.2GHz processor, 1GB RAM, 800x600 screen res - GPU - Tegra 3, Adreno 302, PVR SGX543/545

Üst Alt