nedir bu şarj dan çektiğim

• 9 Mart 2013
  • 1563 Okunma
  • 35 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Htc Wildfire s telefonum var. hakkını
    vermek gerek gerçekten beğeniyorum
    telefonumu. ama tek bir sorunu var !
    oda şarj....

bütün htc ler mi böyle yoksa benim
    cihaz da mi bir a normallik var
    arkadaşlar ??.

günde iki defa koyuyorum şarj a....
    ekran ışığı en alt seviyede....

Yazan: messevim
  2. Benim sensation da da aynı şey vardı. HTC bu konuda hafif cimri davranıyor sanki? :)

3. bence yeterince cömert. bol bol şarj harcıyor

4. Batarya koyma olayını diyorum :) en yüksek kapasitede pil kullanılmıyor. Sense arayuzu de çok somuruyor. Ayriyetten htc nin kullandığı ekranlar tamam iyi güzel de tulumbadan su çeker gibi batarya dan şarj çekiyor :)

5. aynen. ceremesinide işte bizler çekiyoruz

6. Ben sensation kullanırken ben de cok çektim çareyi yedek batarya almakta buldum :)

7. yapmayav... başka çaresi yok mu ? program falan ?

8. Sadece htc degilki galaxy nexus bendekide 2 nin altinda sarj hic tamamlamadim günü

9. ne olacak bu sözde akıllı telefonların hali.....

10. Ben 1günü çok rahat çıkartıyorum eve geliyorum 2gün daha gidiyor piyasada yüksek amperli bataryalar var samsunglar için bir araştır belki htcyede bulursun htcnin bu şarj olayı kötü samsungdada bazı modellerde yine var

11. haticelerin genel sıkıntısı bu galiba.. one x ilk çıktığında şarjının 4 saat gittiği oluyor diyenler vardı :D

12. acaba benim ki nin amperi kaç bir bakayım gene

- - - Eklendi - - -

ama o ondan sonra ki güncellemeler ile sıkıntısı giderildi.

13. Sonuçta akıllı telefonlardan bahsediyoruz artık akıllı telefonların donanımları bilgisayarlarla yarışmaya başladı tabi her getirininde bir götürüsü var elbette...

14. tamam ama yani ne bileyim o kadar gelişen teknoloji bu şarj a çözüm bulamıyor mu. yada binlerce uygulama yapan şirket ve adamlar var. onlar da da mi tık yok

15. Çözümü var tabi "nano pil" ama maliyeti yüksek olduğundan şimdilik çok uzak...

16. nano pil ne oluyor tam olarak ? biraz bilgilendirsen ?

17. sanırım nükleer pillerden bahsetti. Her pilin küçük miktarlarda nükleer reaktör olduğunu düşün. Ama hem çok pahalı hem de daha geliştirme aşamasında. Bunun için yaklaşık 2-3 cm genişliğinde kurşun kasa gerekecek. Yani biraz zor. Hem de telefonları kalınlaştıracak, hantallaştıracak ve ağırlaştıracak. İlk önce bunların aşılması lazım.

Arkadaşın dediği pil bu sanırım. Değilse arkadaştan açıklama bekliyoruz :)

18. bi akıllı telin şarji enaz 15 gün gidermek çokmu zor?
    ben yapmaya başlaym o zaman :D

19. hm. dediğiniz gibiyse deyiminizle telefonlar çok kalın olur vede ağır. buda pek güzel bir görüntü çizmez

- - - Eklendi - - -

valla öyle birşeyi başarabilirsen gelecek nesiller seninle iftihar duyar. tarih kitapları seni yazar

20. Milyarder olursun direk isi gücü bırak başla çalışmaya :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 10:46