nedennnnnnnnnnnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valmont2

Üye
sanane banane.. bizene ... sizene.. :haha:

buyuleyici_kiz

Üye
Cevapları olan sorular var arada...

valmont2

Üye
Originally posted by joker_bgli@Aug 30 2005, 09:12 PM
Cevapları olan sorular var arada...
[post=149930]Quoted post[/post]​
mutlaka var ama.. kafa yormaya degmiycek şeyler ;)

AntiTuk

Üye
eywallah kardeş güzelmiş :artı:

AntiTuk

Üye
Originally posted by jackjack@Aug 30 2005, 05:37 PM
dan alıntıdır...
[post=149563]Quoted post[/post]​

ordan yada burdan sonuçta bulmuş bi yerden...herşeyi kendin yazacan die bişe yokki :eksi:
bikaç arkadaş var nen sen gibi kırıcı şeyler yazıor bunu nie yapıonuz anlamak mümkün deil :nono:

ibrahimcay1

Üye
"Maç TRT'de izlenir'' yazılı bir pankart tutan adamın tribünde ne işi vardır?

super..........

adam gece 3 de ayınık siteye işiler koymaya calısıyo sen mikser.comdan alıntı diyon o zmn sende al gecenin bi yarsı biyerden alıntıda gulelim.....

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
dan alıntıdır...

sen benim bunları mikser.com adresinden aldığımı nerden biliyorsun? elinde ispat falan varmı? hem ben bu konuların tümünü kendi aklımdan geçenleri veya kopyalamadığımı demedimki? zaten içindekilerin %90 kopyadır. bakın bakalım yazdıklarıma da hepsi benimdir diye bir laf sarfetmişmiyim? arkadaşlar sadece bazı oynatmalar ve bir iki tanede kendi düşündüklerimi yazdım ama öyle ama böyle. sadece güzel ve enteresan şeyleri paylaşmak istedim ve amaç kesinlikle show değil :nono: bu konuda hassas olan ve destek olup nher şeye birde olumlu yönden bakan 2-3 arkadaşa teşekkür ederim. ;;) ama içim elvermiyor. seveninde sevmeyeninde canı sağolsun beee ölümlü dünyada sizlermi kıracam. herkes düşündüklerini yazmakta serbesttir :rolleyes:

prince of hell

prince of hell

Üye
Alıntı olmasına neden takılmış arkadaş anlamadım,klasik iş olsun diye muhalefet yapmaktan başka bişi diil :angry: ama yazılar komikmiş güldüm :) saol caine :artı:

ibonline

ibonline

Üye
dan alıntıdır...

alıntı malıntı ama sonuçta emek var araştırma var
Ellerine sağlık caine ;;)

Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
sizleri seviyorummm :wub: :wub: :DD :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt