Neden Dergi Olmuyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
Neden Dergi Olmuyoruz
Maxicep dergi olmalı.Türünün ikinci örneği olur.böyle bir dergi war fakat internette bu kadar popüler bir sitesi yok... nega bu iş yapılır.Degi olalım.alarak biz sana destek weririz.ama gerekli reklamları yaptıktan sonra tabikide.

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
dergi olması güzel..herkez ilgi göstermeye bilir..ondan.bu sitede üyelerden rahat 1000 tanesi kesin alır..asıl reklamı yapmak gerek..bide biraz uzun is ondan kimse ugasmak istemez.. ;)

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Bence sitenin Mobimag vs. türü dergilere önce reklam vermesi gerek ...

cepix

cepix

Üye
Bu saydıklarınız için biraz sermaye lazım arkadaşlar site admini siteye reklam alabılsınkı bunları karşılasın ;)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ya reklam işine girişelim o zaman arkadaşlar.Sitenin reklamı yok çünkü hiç bir yerde.herkez olanakları çerçewesinde reklamlar wersin.kendi sitesi olan arkadaşlar gönüllü reklamlar koysun.foorumlarda reklam kısımlarını dolduralım.dergilere mailler atalım.siteyi tanıtalım artık.hakediyor çünkü bunu

cepix

cepix

Üye
Çok Doğru diyorsun sitenin sorunuda hallolmuş olabilir bu sayede ;) Güzel Sağlam Fikir Bİ konu açalım destek_reklam köşesi die herkes katkıda bulunsun

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ewet ya yapalım bunu.konu açmanın pek bi faydası olacağğını sanmıyorum ama. üst topiğe taşınırsa iyi olur.biz yapalım bunu.sitemizi biz kendimiz tanıtalım.örneğin herkez reklam werdiği "nası olursa olsun ,ücretli,ücretsiz" sitenin linkini fln werir.böylece bizde motive olmuş oluruz.tabi neganın desteğiyle:D

cepix

cepix

Üye
;;) Arkadaşlar herkez ugraş gösterirse biz bu işi beceririz...

Ve bütün sorunlar hallolur ;;)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
ewewt bu iş olur.bütün forumlara üst topick yaparsa mod arkadaşlarımız weya nega bunu.herkez görür.we katkıda bulunur.ben inanıyorum

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yaw arkadaslar dergi cıkarmak öle kolaymı düzenlemesi var baskısı var cok fazla maliyet ister ayrıca amatörce yapılamaz profesyonellere başvurmak lazım tabi buda maliyet e bu kadar sitenin bu kadar mali gücü olsa zaten dergiden önce yapcak daha acil işleri vardır heralde daha buyuk bı servera gecmek gibi mesela...cok bilimkurgu geldi bana :no:

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
değil delmira.bi görüşülmesi gerekir serverlarla.Onlar belirli bir popüleritesi olan sitelere dergi yapıyorlar.kullanıcı sayımızı arttırmamız lazım bunun içinde.Dahada Dahada Dahada artar , ünlü bir site olursak bu iş olur .BUnun için reklam gerekir üsttede belirttiğim gibi

cepix

cepix

Üye
Arkadaşım Zaten bu saydıklarımız Reklam bulmamız sonucu olur??

Bu sadece bir düşünce Kararı biz diil Yönetici Ark. vericek sonucta

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cepix@Sep 10 2005, 12:42 PM
Arkadaşım Zaten bu saydıklarımız Reklam bulmamız sonucu olur??

Bu sadece bir düşünce Kararı biz diil Yönetici Ark. vericek sonucta
[post=161584]Quoted post[/post]​

tabiki cnm bende onu dedim zaten delmiraya

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by MobiLe_ManiA@Sep 10 2005, 12:40 PM
değil delmira.bi görüşülmesi gerekir serverlarla.Onlar belirli bir popüleritesi olan sitelere dergi yapıyorlar.kullanıcı sayımızı arttırmamız lazım bunun içinde.Dahada Dahada Dahada artar , ünlü bir site olursak bu iş olur .BUnun için reklam gerekir üsttede belirttiğim gibi
[post=161582]Quoted post[/post]​

işte sorunda burda once buyuk bi servera gecilmesi lazımkı kullanıcı sayısı artabilsin mysql hata iletisi sanada geliodur nasılsa yani reklam yapcaz kullanıcı gelcek kayıt olcak ama serverdan dolayı siteye giremicek şimdi şimdilik hiç gelmemesi mi daha iyi yoksa gelipte siteye giremeyip site hakkında kotu bi izlenime kapılıp cıkmasımı server sorununun hallettikten sora dergi reklam vs gibi işlere girismek lazım :)

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
doğru haklısın abi ya.ewet geliyor o uyarı bana.bunu düşünmemiştim sagol.reklam işi yatar:) yeni bir server ayarlarsa yönetim o zaman olur.kusura bakma

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
kusur ne demek..konuyu farklı yonleriyle ele aldık kendi aramızda bi sonuca bagladık :) ben reklamı dusunmemıstım sende sitenin su anki durumunu ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi benim aklıma şey geldi herkes msn ine yazsın siteniz reklamını msn space ine yazsın falan bence bi katkısı kesin olur denemeye değer ayrıca dergi çıkarsa satış yapacağınada inanıyorum ve gönülden destekliyorum saygılar......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Şuan için öncelikli hedef dergi değil yeni bir server'a geçilmesidir... Önce bu sorunu halletmeliyiz daha sonrada reklam gelmesini bekleyecez... Maddi açıdan dergi çıkaracak durumumuz olsaydı zaten o parayı direk sunucu için harcardık...

Ancak ileride olacak birşey.. :(

MobiLe_ManiA

Üye
    Konu Sahibi
inşallah diyelim:D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dergi Editörü vs. gerek.

Önce Server işini bi halledelim ileride belki (!) o da olur. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt