Ne Tür Kitap Okursunuz.?

Sponsorlu Bağlantılar

Ne tür kitap okursunuz.?

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mAd_girL

mAd_girL

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Feb 18 2006, 02&#58;46 PM) [post=281350]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
garange ????? o nekidir :|
[/b][/quote]
garange bi yazar eger aynı garange dan bahsedıosak tabi

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
hmm ben hangi garange den bahsetti&#287;imizi bilmiyorum ki

edit;Ayr&#305;ca belirtmek isterim bu ne biçim açt&#305;&#287;&#305;m ankette milletin y&#305;rt&#305;n&#305;p kendini parçalad&#305;&#287;&#305; mesele [civcik hariç] her türlü okurum yada okumam &#351;&#305;kk&#305; olmamas&#305;n&#305;n nedeni &#351;udur

her türlü okurum;her türlü okunmas&#305; o ki&#351;inin sadece gösteri yapt&#305;&#287;&#305;n&#305; gösterir

anlayana sivrisinek az anlamayana davul zurna az demi&#351; atalar&#305;m&#305;z.

Nicolas_Anelka

Üye
genelde dini kitaplar okurumm

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Feb 18 2006, 07&#58;51 PM) [post=281626]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
hmm ben hangi garange den bahsettiğimizi bilmiyorum ki

edit;Ayrıca belirtmek isterim bu ne biçim açtığım ankette milletin yırtınıp kendini parçaladığı mesele [civcik hariç] her türlü okurum yada okumam şıkkı olmamasının nedeni şudur

her türlü okurum;her türlü okunması o kişinin sadece gösteri yaptığını gösterir

anlayana sivrisinek az anlamayana davul zurna az demiş atalarımız.
[/b][/quote]

Kitap okumanın da " Gösteri " Olduğunuda bu mesajda gördüm

Kitap Okuyan Kendisi İçin Okur ki ;

Başkasına hava atmak için deği. Zaten Böyle Bir durum olsa bu başlığa "Ben kitap okumam,

Sevmiyorum, 10&#39;nu geçmedi" Diye mesaj atan olmazdı. Her Türlü Kitap Okuyan İnsan Çok Çeşitliğini

Gösterir yani Tek Bir Fikre Sabit kalmış veya Sadece Bir Fikri Düşünmeyen İnsanı Gösterir.

İnsan Devamlı Aynı Bildiği Şeyleri okursa O zaman Kendini nasıl geliştirebilir ki? Farklı İnsanların

düşüncelerini nasıl Öğrenebilir ki? Birde Düşünceyi Savunan İnsanlardan biri muaf tutulmuş

nedense acaba

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
umarım kendi yazdığını anlamışsındır.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Feb 18 2006, 07&#58;51 PM) [post=281626]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

edit;Ayrıca belirtmek isterim bu ne biçim açtığım ankette milletin yırtınıp kendini parçaladığı mesele [civcik hariç] her türlü okurum yada okumam şıkkı olmamasının nedeni şudur

[/b][/quote]

Daha önceki postları sırayla okuyarak bu mesajı okursan ne demek istediğimi anlarsın

daha da anlamadıysan anlayan birisi sana tercüme etsin... Çünkü Davuldan zurdan da anlamıyorsun galiba...

Ve yazdığın mesajlarda daha edebli yaz...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Pcmaster gokhan43&#39;un yazdığı mesajdan bahsediyor.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(PcM@STéR &#064; Feb 20 2006, 01&#58;20 PM) [post=282405]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

[/b][/quote]

Daha önceki postları sırayla okuyarak bu mesajı okursan ne demek istediğimi anlarsın

daha da anlamadıysan anlayan birisi sana tercüme etsin... Çünkü Davuldan zurdan da anlamıyorsun galiba...

Ve yazdığın mesajlarda daha edebli yaz...
[/b][/quote]

ben ne yapmaya çalıştığını ankadım,bu tür davranışların sadece ortamı gerer,asıl terbiye alması gereken sensin eğer düzgün okusaydın postlarımı yarım yarım cevap vermezdin.
bu konuda burda bitmiştir yakında bende biteceğim,lakin çok sabırlı bi insan değilim.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Anladığına Sevindim ve yineliyorum Edebli yaz... bundan sonra kişilere hakaret edercesine yazma

Newwave

Newwave

Üye
Yunan mitolojisi ile ilgili kiyaplar bu ara ilgimi çekiyor fantastik macera romanlarıda bu ara best seller olmaya aday.

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
polisiye roman benim ilgimi çeker sadece

all eyes on me

Üye
her türlü kitabı okurum tabi klasik ve polisiyeler çoğunlukta

ukalgs

ukalgs

Üye
çok güzel bir anket olmuş ben macera gerilim seviyorum.benim anlamdığım okuma sevmeyenlerin forumun bu bölümünde yazdığı mesajlar ve ankete katılmaları.herkese okumayı öneririm

askbesk

askbesk

Üye
Aksiyon korku gerilim kitaplarını seviyorum

alikelek

Üye
korku gerilim olsunde nasıl olursa olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt