Ne Olurrr Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ordulum52

ordulum52

Üye
    Konu Sahibi
Ne Olurrr Yardım
Ben Nokia 5130 xpressmusic kullanıyorum ve gayette memnunum ama telefonumu alalı 5-6 ay oldu ilk aldığımdan beri şarjı fullken bir diş indikten sonra nedense bilmiyorum 2 diş birden daha iniyo bu durumda 3 diş şarjım inmiş oluyo acaba bunun sebepi nedir bataryadamı sorun var yoksa telin kendiğilinden mi bi sorun ? ne olur yardım edinn:ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

kol@j

kol@j

Üye
kusura bakmayın benzer bir sorunla ilgili, kısa bir süre önce bir konu açılmıştı ve cevap verilmişti.

arama kısıtlama ile alakalı birşeyler vardı... ayar sorunu yani...

o ayarı aradım ama bulamadım

hayırlı maxicepler...

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Konunun başlığından dolayı mesajımı siliyorum bu tür konu başlıklı konulara cevap bulamazsınız iyi günler...

turannebi

Üye
sen telefonu aldığında bigün boyunca şarza takmadıysan böyle olur şimdi yeni batarya al ve 16 saat şarj dan çıkarma

ordulum52

ordulum52

Üye
    Konu Sahibi
sen telefonu aldığında bigün boyunca şarza takmadıysan böyle olur şimdi yeni batarya al ve 16 saat şarj dan çıkarma

hayır arkadaşım öle dediysem aldığım ilk gün teli 16 saat sarja taktım zaten aldığımdada söylemişlerdi bn sadece şunu merak ediyorum neden oluyor o ondan sordum zaten:ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bataryanda ölü bölgeler oluşmuş o zaman. Yeni bır batarya alman lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt