Ne Olacak Benim Bu Halim

Sponsorlu Bağlantılar

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Telefon numarası felan yokmu ?
Var Var Olmasınada Face de Ekli Twitterdan Karşılıklı Takipteyiz Ama İcraat Yok Ya Zaten Ankaraya Gidince Karar Verdim Dicem Şeye Herşeyi Anlatıp Senden Şuanda Bi Beklentim Yok Ama Aklının Köşesinde Beni Tut Belki Bigün Diye Beklicem Dicem Fazlasını Beklemiyorum Şu Ara Ve Kız İşlerindende Elimi Çekicem Zaten Çok İçinde Değildimde Erkek Erkeğe Daha İyi Yani Kendi Halimizde Özgür Özgür Takılıyoruz Kız İşleri İlerdede Olur Diye Düşünmeye Çalışıyorum :)
Başka şeyler düşün, hacı.
Bende Öyle Yapıyorum Bugünden İtibarende Bakıcaz Artık :)

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Ccihat67

KayraBey

KayraBey

Üye
Evlen.

• Beğen
Tepkiler: achambo ve Invoke
kraldost

kraldost

Üye
Akrep Burcuyum Aşırı Duygusalım Berbat Kısacası :/
Düşünmedim Değil Ama Ne Diyecektimki Hayatımda ilk Defa Görüyorum Ve İlk Günden Direk Ben Sana Aşık Oldum Diyememki Hem Ben Lise O Üniversite :'(
deli telefon numarasını alsaydın önce seviyeli bir yakınlık olacak ask mesk ileriki seviyelerde olacak belkide umduğun biri değildir her gördüğün güzele aşık olunmaz uyum sağladığına aşık olacaksın

• Beğen
Tepkiler: DDorlion
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
dostum kızla konuşup içini dökmessen düşündükçe aklına birçok sey gelir ve kafayı yersin o pisiklojiyi bende yaşadım her an aklımda hiç çıkmıyordu derdini söyle kurtul

• Beğen
Tepkiler: DDorlion
DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
dostum kızla konuşup içini dökmessen düşündükçe aklına birçok sey gelir ve kafayı yersin o pisiklojiyi bende yaşadım her an aklımda hiç çıkmıyordu derdini söyle kurtul
Garantisini Verebilirim ki Kız Beni Çocuk Olarak Görüyo :'(

achambo

achambo

Üye
bir günde bu kadar aşık oluyosan 3-4 gün kalsalar şuan burda olmazdın herhalde

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
bir günde bu kadar aşık oluyosan 3-4 gün kalsalar şuan burda olmazdın herhalde
Aynen Çok Çabuk Bağlanıyorum 3 Gün Kalsalar Kendimi Bırakırdım Artık Toparlamak İçin 2 Hafta Uğraşırlardı Beni
çocuk derken davranış yönünden mi dış görünüş yönünden mi ?
Davranış Yönünden Olgun Davranırım Her Zaman Arasıra Gençlikten Dalgaya Aldığım Zaman Olur Ama Genelde Ciddi Takılırım Görünüş Bakımındanda Büyük Duruyorum 19 - 20 Civarı Tahmin Ediyolar Ama Okul Bitirdi Beni O Seneye Son Senesi Ben Daha Allah Ne Verdiyse Oku