ne cevap verdiniz ne bişi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Diyorsun ki konu silinmiş:

Şuanda baktım Geri dönüşiüm kutusunda öyle bir konu yok..

Hadi onuda geçtim tüm yönetimin neyi sildiğini neyi taşıdığını görebiliyiroum.. orada da kimse böyle bişey yapmamış.. Tabi Negative ve Zero'yu göremiyorum...

Siz şimdiye kadar böyle saçma bir sebepten banlanan gördünüz mü hiç maxicepte..???

CooL'n'Quiet

Üye
dün negative bu konuyu okudu ama yorum yapmadı :(

Zero

Zero

Üye
Mesele neden bu kadar uzadı anlamadım, Bahsedilen kişi Negative'in kardeşi veya değil, ortada çocukça yapılmış bir konuşma varken, bunu ciddiye alıp sorun haline getirmenin ve uzatmanın ne anlamı var ?
MSN üzerinden yaptığımız her konuşmayı siteye taşırsak işimiz var demektir. Çok gerekiyorsa Negative'e bir PM atılır olur biter, eğer varsa bir sorun zaten ilgilenecektir..

Konu kapanmıştır.. Saygılar..

Ozan

Ozan

Admin
Pm fonksiyonunu madem kullanamıyoruz o zaman buradan belirtelim.

Konu çocukça bir konu olduğundan ben silmiştim ve pm den ulaşmanı belirttim böyle şeyler pm den bildirilir.

Konuya gelirsek evet kardeşim fakat bu nick takıntısı nedir anlayamadım aynı nickde kaç kişi vardır bazı yerlere ben bile üye olmaya çalıştığımda nickime kayıtlı birinin olduğunu görüyorum bu doğal. Bunu takıntı yapmanın, bu kadar ciddiye almanın anlamı yok sonuçta senin adını ve soyadını taşımıyor, bu sanalda kullanılan bir nick sadece.

Kimsenin nickini değiştirmesine, banlanmasına gerek yok, böyle saçma birşey zaten olmaz. Dediğim gibi gereksiz bi meşkuliyet konusuydu bende kaldırmıştım sorunu olan pm atabilir : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt