Navitel Navigator V8.7.0.55 Q1 2014 (format-nm7)Turkey Map 2014.02.03

Sponsorlu Bağlantılar

ayhan124

Üye
lg g2..mukemmel.of lıne halde, kapalı alanda bıle gps calısıyor..sygıc acık alan ıstıyordu.enteresan.paylasım ıcın sagol arkadas...

emrexking

emrexking

Üye
arkaslar nsl yüklüyoruz? herseyi indiryoruz?

calikusu

calikusu

Üye
ben general mobile discovery kullanıyorum hangi linkleri indirmem lazım google drive tercihim.

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
hocam biraz daha beklerseniz yeni harita linki atayım.3 yeni harita linki eklenmiştir.

corus54

corus54

Üye
Deneyelim bakam nasıl SYGIC super

superfresh

Üye
Harita ve full apk dosyasını indirdim. apk yı kurunca Navitel klasörü oluşmuyor telefonda. Doğal olarak map dosyasını içine atamıyorum. Eksik olan nedir?
lg g2..mukemmel.of lıne halde, kapalı alanda bıle gps calısıyor..sygıc acık alan ıstıyordu.enteresan.paylasım ıcın sagol arkadas...
Nasıl kurdunuz, ben beceremedim.

aozaslan66

Üye
yaklaşık 15 dk.dır indirmeye çalışıyorum.6csa9n3774c991b0 js.ögesinden yayımcısı doğrulamadı hatası alıyorum.win 8 kurulu.virüs prog.kapattım yine aynı hataevet sonunda indirdim.güzel bulunduğum yerde ana yol pareleline yapılan yolları bile gösteriyor

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
ne mutlu o zaman size

• Beğen
Tepkiler: aozaslan66

osmanusl

Üye
eski sürüm vardi calisiyordu. bunu yukleyeyim dedim haritayi görmüyor bir turlu. her seferinde atlas olusturulmadi diyor

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
maalesef ekran aynen böyle kalıyor (harita yuklu gorunuyor programda)

TUFANER

Üye
arkadaşlar 8.5 versiyonu yüklü en güncel harita hangisi? navitel için?

Tacettinn

Tacettinn

Üye
POİ noktaları bakımından en iyi navigasyon uygulaması. :tşk:

vatancafe

Üye
hocam kurdum güzel teşekkürler ama kafama takılan apkyi yüklerken izin isteği,sms,arama falan bunu acaba uygulama kendimi istiyor yoksa android bunlara erişebilir belki diye uyarıyor mu?

TUFANER

Üye
ya bu android in saçmalığı gps sms hafıza kartı rehber mesaj hepsine izin istiyor ne alakaysa ama sade bu değil geneli

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye

bu linkten konu da ki haritayı hızlı bir şekilde beklemeden indirebilirsiniz. Harita 2014.02.03.nm7 yani en güncel ve konu da ki haritadır.

sezer32

Üye
Teşekkürler elinize sağlık sn zızz aylardır kullanıyorum yenileme vakti gelmiş :)

superfresh

Üye
LG G2 de sorunsuz çalışıyor. Emeğiniz için teşekkürler.

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Navitel Navigator V8.7.0.55 e gücellenmiştir. google drive ve box a da yüklemeye çalışacağım. Çalışan likler uploaded, deposit ve turbobit tir.Box linki eklenmiştir.

4MaxPayne

Üye
Nexus 5 sorunsuz çalışıyor teşekkürler

zızzz

zızzz

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.

Üst Alt