navifirm 1.7 yeni sürüm yayınlandı buyrun

Sponsorlu Bağlantılar

technoman34

technoman34

Üye
    Konu Sahibi
navifirm 1.7 yeni sürüm yayınlandı buyrun
selamlar.

nokia telefonlara yazılım indirme programı navifirm 1.7 yayınlandı linkten temin edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve bymen07

emrekekil

emrekekil

Üye
:tşk:

KOHAN67

Üye
tşklerrrrrrrrrrrrrr

ID68

Üye
merhaba kusura bakmayın tam bilmiyorum da ondan soruyorum. bu program şimdi teli formatlamamıza mı yarıyor yazılım indirmeye güncellemeye falan. Yani bu teknik servistekilerde kullanılan programmı bu

I1B79

Üye
teşekkürler

allstar_23

Üye
Arkadaşlar Nokia 603 kullanıcısıyım telefonda şu sorunlar var ;
- Mesaj atarken hep tekrar gönder tekrar gön. yazıyor 2 - 3 kere tekrarlamam gerekiyor.
- Wifiden evdeki wireless modeme baglanamıyorum. Bağlandı yazıyor ama girmiyor.
- Telefon açık olduğu halde kapalı oluyor bazen. Yani ulaşılamıyor..

LÜTFEN BİRİ ACİL YARDIMCI OLSUN BIKTIM ARTIK

allstar_23

Üye
arkadaşlar acil bana biri yardım edebilir mi telefona flash atarken yanlışlıkla update softwareye tıkladım. telefonda türkçe dil gitti normal hard format attım olmadı ne yapabilirim acil yardım lütfennnn.. telefon t mobile diye açılmaya başladı ACİLLL

u_cosar

u_cosar

Üye
arkadaşlar acil bana biri yardım edebilir mi telefona flash atarken yanlışlıkla update softwareye tıkladım. telefonda türkçe dil gitti normal hard format attım olmadı ne yapabilirim acil yardım lütfennnn.. telefon t mobile diye açılmaya başladı ACİLLL

öncelikle şunu söyleyeyim konu yerin yanlış gelelim sorununun çözümüne:flash atmalısın türkçe dil alanı atmalısın forumda nasıl yapılacağı modifikasyon bölümünde anlatılmıştır.Ama riskli işlemdir haberin olsun

muro38

Üye
teşekkürler

batuhanS29

Üye
teşekkkurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ademmut

Üye
arkadaşlar emeği geçenlere teşekkürler

tercihali

Üye
sağol

zaffer63

Üye
bir yok
burda

aslancan5

Üye
emeğine sağlık

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
:tşk:

mustafasen

mustafasen

Üye
- Mesaj atarken hep tekrar gönder tekrar gön. yazıyor 2 - 3 kere tekrarlamam gerekiyor.

kardeş senin sorunun formatla yada flaşlamayla giderilecek bir sorun .flaşlamayı bilmiyorsan bir bayii de attır haa birde önce fabrika ayarlarına dön düzelmzse dediklerimi yap yalnız teldeki resim ses müzik videoların silineceği için bir yedeğini alman lazım

- - - Eklendi - - -

kardeş senin sorunun formatla yada flaşlamayla giderilecek bir sorun .flaşlamayı bilmiyorsan bir bayii de attır haa birde önce fabrika ayarlarına dön düzelmzse dediklerimi yap yalnız teldeki resim ses müzik videoların silineceği için bir yedeğini alman lazım

mesudi1985

Üye
arkadaslar bu navirm plus olmuyo jawa yüklü frame network 4.0 yüklü neden olmuyo anti vurus yok neden olmuyo acil cevap lütfen

- - - Eklendi - - -

ben okadar denedim olmuyo

yamahar1

Üye
lin yok

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
Bununla ne yapabilirim örnegin ben nokia e6 smbian belle kullanıyorum. e6 nın flash dosyasını içinde var mı?

Jan

Jan

Üye
Yasaklı bir siteye yönlendiriyor başka nasıl indirebilirim ?

Üst Alt