NaSMS 1.3 Son Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

sidarazz

Üye
Hoş bir uygulama tşkler paylaşım için fakat keşke bütün harfler büyük-küçük yazma seçenekleri yerine SeSSiZ HaRFLeR BüYüK yada BiRbÜyüK biR kÜçÜk olsaydı çok daha güzel ve havalı olurdu msjlar : | bilen arkadaşlar için soruyorum sahiden bu editlenerek yapılamaz mı?
Bilen yok mu hala bekliyorum umutla :)

antisatan

antisatan

Üye
ALLAH senden ve maxicepten razı olsun. günlerdir bu programı arıyorum.. neredeyse telefonu satacaktım ya :)

cosi

cosi

Üye
teşekkürlerr........:alkis

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
saoL

djserdar9

Üye
arkadaslar prgram için teşekür ederim yanlız bende süresi geçmiş sertifika yazıyor sizde de böyle birşey cıkdı mı kullandııgım telefon e 72

arafus

arafus

Üye
indirdim bir sorun olmadı telefonun hafızasına yukledim hafıza kartından ama daha sonra hafıza kartını pc ye takınca setup sis dosyasını eset kill phone virus olarak algıladı. anlamadım şimdi virüslü mü değil mi. setup sis dosyasını sildim hafıza kartından ama telefonun hafızasında nasms hala kullanıyorum. neyse

ali-c

Üye
samsung m8800 telefonuma programı indirdim desteklenmeye içerik türü diyor başka program varmı bu konuda?

enver_226

Üye
Öncelikle emegine saygı kardeş. Ufak bir sorum olacak bu programı kurduktan sonra telefonun orjinal mesaj programını devre dışı bırakmak gibi bir durum söz konusu olamaz mı? her defasında alıcı numarası yazmak durumunda kalıyorum

imsomnia

imsomnia

Üye
tşkrler :)

Üst Alt