nasıl kilo alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kilo alabilirim
arkadaşlar ben 1.72 boylarında 58-60 kilo arası birşeym ramazanla beraber zayıfladm 55e kadar düşmüşmdür belki şöyle bir 70 kilo olsam bana yeter ama kilo alamıyorum ne yapmam lazım teşekkürler şimdiden

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aynı sorunu ben de yaşıyorum :(

tempestshine

tempestshine

Üye
bolca hamur işi yiyin.yağlı ve karbonhidratlı besinler yerseniz kesinlikle kilo alırsınız

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bolca hamur işi yiyin.yağlı ve karbonhidratlı besinler yerseniz kesinlikle kilo alırsınız

bunu çok küçükken ablama söylemiştim bana yarım ekmeği getirip bunu yiyeceksin ama sonra oturacaksın top oynamak falan yok demişti :aha:

Mert045

Mert045

Üye
Balık yağı al eczaneden. Eğer alacak olursan marka da veririm

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Herbalife Kullan

Jitou

Jitou

Üye
Alakası yok Dostum yemekten doyana kadar ye ve hiç hareketli işler yapma direk yat iş yapma 1 haftada 6-7 kilo çok rahat alırsın Vücudun yediklerini yakamayacağından direk depo edilir
Sakın hap filan kullanma yan etkileri çoktur

man20

man20

Üye
tatlım hergün fast-food ye. akşamda etli ve yağlı yemekler ye

u_cosar

u_cosar

Üye
gece yatmadan mideni doldur öyle yat :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Tamamen metabolik bir olay.İstediğiniz kadar yağlı yiyin fast-food yiyin..Kilo almaz metabolizması benim gibi olanlar :)
Ben de ramazan da aşırı zayıflıyorum 30 gün sonunda 7-8 kilo gitmiş oluyor sinir oluyorum :)Sonra onları geri alması 2 ayımdan fazla alıyor.
Kuzenim son derece zayıftı.Protein tozu sipariş ettik ona,2 hafta da pek sağlıklı yollardan olmasa da 8-9 kilo almıştı.

EneSinan

EneSinan

Üye
aynı sorun bende de var. Yaş 20 55 kg filan

jackalmami

jackalmami

Üye
benim boy:1,85 kilom: 75 tam ideal. ideal olmasa bile değistiremiyorum ki ne kilo alabiliyorum ne de verebiliyorum. Benim bağışıklık sistemim hızlı çalışıyor tahminimce :hmmm

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Sabah Kahvaltını Shake İle Yap

Balık Yağlarını Düzenli Olarak İç Rahat Alırsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt