Nano tv geliyor

 • 24 Ekim 2010
 • 498 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. LEFKOŞA - LG Elektronik Pazarlama Müdürü Aysun Şabanlı, "Nano TV'yi önümüzdeki yılın başından itibaren Türkiye'ye getireceğiz" dedi. Kıbrıslı olan ve konferans için Lefkoşa'da bulunan Aysun Şabanlı, global bir elektronik markası olan ve daha önce distribütörler aracılığıyla Türkiye pazarına giren LG'nin, 2,5 yıl önce Türkiye'de satış ve pazarlama ofisi açtığını belirterek, "Türkiye'ye geldiği günden beri hedefleri olan, topluma gerçekten bir katkı sağlamak üzere gelen bir marka, o yüzden bir çok ürün grubunda da çok hızlı bir ilerleme kaydetti. Örneğin düz ekran TV'de pazar liderliğine ulaştık..." dedi.

  2 YENİ TV
  Akıllı cep telefonu yanında akıllı TV alanında da çalışmaları olduğunu kaydeden Şabanlı, LG olarak nano ve smart TV projeleri olduğunu, yeni yılın başında nano TV'yi, yıl sonuna doğru da smart TV'yi Türkiye piyasasına getireceklerini bildirdi.
  Akıllı televizyonların insanları ev ortamında daha da özgürleştireceğini ifade eden Aysun Şabanlı, nano TV'nin yeni bir teknoloji olduğunu, bu teknoloji ile görüntü kalitesinde en üst noktaya ulaşıldığını ve aynı zamanda çok ince bir dizayna sahip olunacağını kaydetti. Şabanlı "Nano TV önümüzdeki yılın başından itibaren Türkiye'ye getireceğimiz bir yenilik olacak. Smart TV de gelecek yılın sonuna doğru" dedi.  AA
   


  Yazan: Burak
  tarkan0203 ve Necmati bunu beğendi.
 2. Lg kendini Türkiye piyasasına yoğunlaştırdı nedense :hmmm
   
 3. türk piyasasında geri kaldıgını fark etti bence.
  o yüzdende ilerlemeye çalısıyor :)
   
 4. bencede ama çok geç kaldı sanki..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 13:36