Namesis ERROR cözüm..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kumuks

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar,ben sorunu cözdüm..
1- telefonu pc suit ile pc ye bağlayın...
2- namesis i yükleyin.nokia softwear updater i kaldırın...
3- sonra;
" başlat-denetim masası-yazıcılar ve diğer donanım-sol cercevede 'sistem' i tıkla..

4- açılan pencerede; donanım-aygıt yöneticisi-portabla devices...buradaki kurulu olan tüm bağlantıları kaldırın...
5- aynı yerde " modemler" den, telefon bağlantısını,örneğin; "Nokıa 5800 XPresMusıc USB Modem" bağlantısının üstüne gelip, "sürücüyü güncelleştir", dedikten sonra NOKIA PC SUIT i kapatın...namesisi acabilirsiniz..."

NOT : NAMESİSLE BAĞLARKEN "portabla devices" i tekrar kontrol edin. bağlantı görünmemeli..kaldırdığınıza emin olun...ilk denemede namesis bağlanmaya bilir..ama 2-3 denemeden sonra kesin bağlanıyor...

--------------- Ekleme ---------------

Anlamayan olursa yardımcı olurum arkadaşlar...çünkü bu %100 çözüm... defalarca denedim..başka pc lerdede denedim..

TEŞEKKÜRLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN SAĞOLUN :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt