[Naecken] CountIt v1.02(5) S^3 Anna Belle Self Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[Naecken] CountIt v1.02(5) S^3 Anna Belle Self Signed

CountIt QML göre bir Sayaç uygulamasıdır. Yukarı veya aşağı saymak doğrudan dokunmatik ekran üzerinden veya (can arka planda çalışır ya da telefon kilitli) kontrol daha enerji verimli olmayan dokunmatik yol yakınlık sensörü kullanabilirsiniz. Her sayfada başlığında gizli küçük bilgidir. Sadece basın ve sayfa hakkında bazı bilgiler alabilirsiniz. Başlığını uzun basın hızlı menüyü açar. NOT: Nokia, Saf yazı standart UI parçası değildir. Değişiklik: - MultiCount Şimdiye kadar liste görünümünde güvenebilirsiniz (telefon yatay yönde olduğunda rahat bir yandan kontrolü sağlar) - Hatalar giderildi - Türk çeviri sabit (kredi tunahan_tusem için) - Rusça çeviri sabit (kredi mihsun için) - Çek çeviri sabit.

Çeviri düzeltmeleri: - v1.02 (5) için Değişiklik.

Ekli dosyalar

okankayci

okankayci

Üye

CountIt QML göre bir Sayaç uygulamasıdır. Yukarı veya aşağı saymak doğrudan dokunmatik ekran üzerinden veya (can arka planda çalışır ya da telefon kilitli) kontrol daha enerji verimli olmayan dokunmatik yol yakınlık sensörü kullanabilirsiniz. Her sayfada başlığında gizli küçük bilgidir. Sadece basın ve sayfa hakkında bazı bilgiler alabilirsiniz. Başlığını uzun basın hızlı menüyü açar. NOT: Nokia, Saf yazı standart UI parçası değildir. Değişiklik: - MultiCount Şimdiye kadar liste görünümünde güvenebilirsiniz (telefon yatay yönde olduğunda rahat bir yandan kontrolü sağlar) - Hatalar giderildi - Türk çeviri sabit (kredi tunahan_tusem için) - Rusça çeviri sabit (kredi mihsun için) - Çek çeviri sabit.

Çeviri düzeltmeleri: - v1.02 (5) için Değişiklik.
ne gıbı bı amacı var anlamadım :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ne gıbı bı amacı var anlamadım :D
Sensöre veya ekrana dokundukça sayıyor işte. Ucuzluk pazarında satılan zikir matikler gibi :D
Bu arada ses açma ve kısma tuşlarıyla sayıları azaltıp çoğaltabiliyoruz :rock:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
okankayci

okankayci

Üye
Sensöre veya ekrana dokundukça sayıyor işte. Ucuzluk pazarında satılan zikir matikler gibi :D
Bu arada ses açma ve kısma tuşlarıyla sayıları azaltıp çoğaltabiliyoruz :rock:
onu bılıyorumda amaç ne onu anlamadım o kadar uğrasıp yazmıssa bı amacı olmalı :D
uygulama sır perdesi sanki çogunluk anlamadı gitti.:s
bende diyorum ki anlamayanlar yüklemesin mazallah telefonları çöker sonra :cool
insanın her istedıgı olmuyo işte napcaksı :lac:

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
onu bılıyorumda amaç ne onu anlamadım o kadar uğrasıp yazmıssa bı amacı olmalı :D

insanın her istedıgı olmuyo işte napcaksı :lac:
Spor yaparken kullanılabilir. (yürüyüşte kaç tur attın gibi) veya tesbih çekerek saymak yerine bunu kullanabilir. Sana kalmış...

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

Üst Alt