[Naecken] CountIt v1.02(3) S^3 AnnaBelle Self-Signed

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
[Naecken] CountIt v1.02(3) S^3 AnnaBelle Self-Signed
CountIt v1.02(3) Self-Signed

CountIt QML göre karşı bir Sayaç uygulamasıdır.
Yukarı veya aşağı saymak doğrudan dokunmatik ekran üzerinden veya kontrol daha enerji verimli olmayan dokunmatik yol yakınlık sensörü kullanabilirsiniz (arka planda çalışır ya da telefon kilitli).
Her sayfada başlığında gizli küçük bir bilgi yoktur. Sadece basın ve sayfa hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Başlığını uzun basın hızlı menü açılır.

NOT: Nokia, Saf yazı standart UI parçası değildir.

V1.02 için değişiklikler (3):

- Hata düzeltmeleri.
- Türkçe çevirisi eklendi.
- Rusça çevirisi eklendi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Tam olarak ne ise yarıyor acaba çözemedim. Teşekkürler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam olarak ne ise yarıyor acaba çözemedim. Teşekkürler
CountIt QML göre karşı bir uygulamadır.
Yukarı veya aşağı saymak doğrudan dokunmatik ekran üzerinden veya kontrol daha enerji verimli olmayan dokunmatik yol yakınlık sensörü kullanabilirsiniz (arka planda çalışır ya da telefon kilitli).
Her sayfada başlığında gizli küçük bir bilgi yoktur. Sadece basın ve sayfa hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Başlığını uzun basın hızlı menü açılır.

NOT: Nokia, Saf yazı standart UI parçası değildir.

İndirip Deneyelim Güzel Bişeye Benziyor

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
sayaç uygulaması gayet begendim güzel ve işlevsel

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
deneyen varmı türkçe dil desteği var diyor açıklama da

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Evet uygulama Türkçe. Ekran kapalıyken sensor sayesinde sayım yapıyor olması çok iyi. Ayrıca saydığını anlamamız için bi tik sesi gibi birşey var gayet iyi yani ;) Teşekkürler tekrardan

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Evet uygulama Türkçe. Ekran kapalıyken sensor sayesinde sayım yapıyor olması çok iyi. Ayrıca saydığını anlamamız için bi tik sesi gibi birşey var gayet iyi yani ;) Teşekkürler tekrardan
evet şimdi yükledim programın hakkını vermişler :) ve yarım bırakmış olduğun sayıma tekrar devam edebilme özelliği de güzel olmuş :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
çeviriyi beğenmiş olmanız güzel, yeni bir takım değişiklikler yolda ve uygulama tam olarak çevrilmiş olacak yapımcı ile irtibattayım, yarın bir güncelleme gelebilir :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tam Olarak Napıyor Anlayamadım :/

Üst Alt