Yardım n97 "telefon hafızası dolu lütfen bazı verileri silin" hatası

Sponsorlu Bağlantılar

olah

Üye
    Konu Sahibi
n97 "telefon hafızası dolu lütfen bazı verileri silin" hatası
Telefonun markası N97 telefon da "hafıza dolu lütfen bazı verileri silin yada taşıyın" diyor ne yapmam gerekior 76kb boş yer gösteriyor telefonda hiç birşey yapamıyorum fotoğraf,mesaj dahil hiç birşeyi açmıyor yardım edebilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Zaten 32gb değilmi n97 bu ne iş. Sen bir format çak birşeyler katlanarak ram ve romu doldurmuş olmalı

olah

Üye
    Konu Sahibi
evet ama telefon hafızası 70mbtelefona format çekmeden yapılacak bir işlem varmı bildiğiniz?

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
70 mb resmen komedi zaten nokia önce övdü sonra bu cihazı dövdü.
Dostum cihaza bir backup yani yedek alma uygulaması yükle yedeği sd karta at . Format at sonra aynı uygulamayı yine kur sd den yedeği geri al. Daha sonra cihaz hafızasına hiç Elleme . Yada cihaz daki herşeyi 32gb yada sd ye taşı. Veya ext4 ext2 bilgin varsa 32gb den 70 mb ye aktarma yap

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
romblow indir kurtul rem yeniliyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
dosya yöneticisinden telefon hafızasındaki medyaları yığın hafızaya taşı...

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
emrgny rami az adamin

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
oglum 32gb hafiza 120mb ram.tel hafizadaki programlari silsinnormal dosyalar rami yemez

olah

Üye
    Konu Sahibi
tamam işte, öncelikle telefon hafızasında yer açması gerekiyor.. adam bulduğunu telefon hafızasına yüklemiş sanırım :D

ben telefon hafızasına bişey yüklemedim her şey depo hafızasında bataryasını çıkarıyorum takıyorum hafıza yetersiz diyor ????? anlamadım ben bu telefonu

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ben telefon hafızasına bişey yüklemedim her şey depo hafızasında bataryasını çıkarıyorum takıyorum hafıza yetersiz diyor ????? anlamadım ben bu telefonu
çak bir hard format tertemiz olsun...

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
*#7370#
Hard format

karansa

karansa

Üye
*#7370# Soft format değil mi?

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
hard format kırmızı tuş,yeşil tuş,kamera tusu ve açma tuşu

Emrgncy

Emrgncy

Üye
hard format kırmızı tuş,yeşil tuş,kamera tusu ve açma tuşu
O metod N97 de işe yaramaz :D

Telefon kapalıyken klavyeyi aç ve shift + space + delete+ power tuşuna aynı anda telefon açılana kadar basılı tut, ülke sorarsa format başarılıdır.

Tabi bu tuşlara aynı anda tek başına basamayacağın için birinden yardım istemelisin :D

Ahmetali98

Ahmetali98

Üye
bilmiyodum.5800 ımı oyle yaptımda

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

Üst Alt