n97 PC'ye bağlanmıyor, yardımmmm

 • 18 Nisan 2010
 • 3669 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar forumunuzda yeniyim, daha yeni n97 aldım.

  Şimdi siz güzel birsürü uygulama paylaşmşsınız ama benim n97'mi PC'ye bağlanmaması gibi bir sorunu var. İlk aldığımda PC Suite ile falan bağlanıyordu, Depolama aygıtı olarak da bağlantı yapıyordu. Ancak bir süre sonra PC Suite ile bağlantı seçtiğimde bağlanmaz oldu PC'ye, bende HARD Format öğrenip onu yaptım düzelir diye ama nafile. HArd formattan sonra "depolama aygıtı" olarak da bağlanmaz oldu. Sadece "görüntü aktarımı" ve "medya aktarımı" olarak bağlanabiliyorum PC'ye

  Windows XP kullanıyorum bilgisayarda. Galiba bilgisayar n97'yi tanımıyor. Hani Windows'a USB aleti takınca bir ses gelir ya "dı rın" diye, işte n97'i bağlayınca "dı rı rı" yapıyor, yani tanımıyor galiba telefonu.

  Bu sorunu nasıl halledebilirim üstadlar?

  Şimdiden teşekkürler...
   


  Yazan: otemiz
 2. Bilgisayarına ps suit desteği ile bağladığında bilgisayarın aygıt yöneticisindeki uzantısını kaldır. Sonra donanım değişikliklerini tara. İşe yaramazsa başka bir usb yerinden dene. Bu da olmazsa pc suit yi kaldırıp tekrar kur mutlaka çalışacaktır.
  Saygılar
   
 3. tamam arkadaşlar çalıştı sonunda, pc suite'i kurdum o zaman tanıdı telefonu, yinede teşekkür ederim zahmetleriniz için :)
   
 4. ++++++++++++++++rep
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 13:10