N96 Şarjım Çabuk Bitiyor (N96 Kullanıcıları İçeri)!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
panzehir2

panzehir2

Üye
    Konu Sahibi
N96 Şarjım Çabuk Bitiyor (N96 Kullanıcıları İçeri)!!!
Nokia n96 telefonum var şarjı çabuk bıtıyor bataryasını değiştirdim ama sorun gene aynı ozellıkle e-budy progrmanı uzun sürelı acıtıgımda şarj dayanmıyor n96 kullanıcıların yorumnlarını beklıyorum. :oke:

rapman

rapman

Üye
ebuddy benzeri internetle alakalı tüm programlar bende de çok fazla şarj yiyor. Normal bir şey bu. Çünkü sürekli internetle veri transferi halinde, ve bu da çok şarj gitmesine sebep oluyor ..

panzehir2

panzehir2

Üye
    Konu Sahibi
n73 dede kullanıyordum bu kadar cabuk bıtmıyordu 6 tane muzık dınleyım gene cabuk bıtıyor acaba benım teldemı sorun var yoksa bu telefonların hepsımı aynı

maxirabit

maxirabit

Üye
Normaldir bataryası fazlasıyla küçük ben de şikayetçiydim o yönünden.

Ekran parlaklığını düşürüp wireless'ı kullanmıyorsan kapatman lazım birde edge yani 2g kullanırsan şarjın daha fazla gider.

silver021

silver021

Üye
Bendede ebuddy cok hizli sarj tüketior. kaldiki wavein sarj kapasitesi 1500mAh ama napalim dedikleri gibi internet kullaniminda sarjda cabuk tükeniyor

Utku

Utku

Üye
Bendede var evde yatıyor bunların hepsi böyle(n96,n95)

panzehir2

panzehir2

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bısı buldum şarjınızı doldurun ve şarjdan cıkarın sonra telefonun ustekı kapat düğmesıne bır defa basın tercıh lıstesı acılıyor en altta güç tasarufunu etkınlestır dıyor ona tıklayın deneyın bn yaptım soonuç aldım e budyy 4 saatır açık şarj hıc bıtmedı duruyor deneyenler yorum atsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt