N96 Garanti Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devvrim

Üye
    Konu Sahibi
N96 Garanti Yardım
Arkadaşlar nokia n96 tel var.ekranında çizikler oluştu.garantiye yollasam bu çizikler giderilir mi.birde kapakta arıza var arkadaş telefonu 2 kere yolladı kapagı yine yapamamışlar.bende 3 kere yollarsam para iadesi olur mu?olursa bu iade çek vb. şekilde mi olur?

ca_sus

Üye
kardeş sana anlatayım eğer telefonun garantiliyse aynı hatadan dolayı 3 kere yolladıysan sana sıfırını yada parasını vermek zorundalar farklı hatalardan dolayı 4 ü aşmışsa aynı şekilde ya sıfır yada parası bende N73 vardı garantili (kvk) 3 kere yolladım yapmadılar aynı hatadan 4 üncüyüde yolladım hemen peşine tüketici mahkemesine başwurdum paramı geri aldım istersen telefonuda alabilirsin ben paramı aldım fatura iadesini bu iş içinde nerede oturuyorsan oranın kaymakamlık binasının içinde tüketici mahkemeleri yinede araştır sen hadi işin rast gitsin kolay gelsin ama faturanı kaybetme paranı alamazsın ben kaybettim telefoncuda yedeği kopyası vardı onu kabul etmek zorunda ama telefoncu ii birisiydi sağolsun aradı uğraştı buldu sonuçta 1 yılı geçmişti neyse kolay gelsin

devvrim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bilgi için teşekkürler ekranın çiziklerini giderseler benim için yeterli çizikler için ne diyeceksin ? yaparlar mı?

ca_sus

Üye
kardeş çizik olayı senden kaynaklanan bişey gibi duruyo ona birşey yapacaklarını sanmıyorum kabul etmezler heralde kendi kendine oluştu dersen bilemem artık ama bi şansını dene

devvrim

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardeş ekran parası versem ekranı değiştirseler garanti dışı kalır mı sanada çok soru sorduk ama k.bakma artık acemiyiz

ca_sus

Üye
önemli deil arkadaşım sor tabi yardımcı olduysak ne mutlu heralde kalmaz kardeş çünki ben telefonu teslim edip paramı almadan önce telefonu düşürüp ekranını kırdım parasını alacağımın 1 gün öncesi elli milyon kestiler garanti dışı kalmadı zaten o parçanın ayrı bir garantisi oluyo heralde dediğim gibi kendin imkanının warsa kvk ya gidrsen daha ii olur tabi kvk danmı aldın genpadanmı artık ona göre gidersin

devvrim

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeşım

ca_sus

Üye
ned emek rica ederim önemli deil hayırlı akşamlar

Devil_In_Side

Devil_In_Side

Üye
Bence K.v.k yı ara bi sor

sawass

sawass

Üye
garanti dışı işlem görecektir kolay gelsin

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
servise alırlar eğer kullanıcı hatasından dolayı kaynaklanıyorsa bu çizikler kardeş ücret karşılığı yapılır ama telefondan kaynaklanırsa üst üste üç kere olursa değiştirirler genellikle cep telefonları kolay çizilir yaptırdıktan sonra kılıfla kullanmanı tavsiye ederim saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...