N95i olan buraya mutlaka girip baksin!!! n95 in gizli silahi accelerometer

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guldos

Üye
N 95 kullanan arkadaslardan yardim rica ediyorum.

Telefonumu guncelledikten sonra kaydirma yaparak multimedya menüsüne gecmemeye basladi. Yalnizca sagdaki tusla aciliyor. Bununla karsilasan kimse var mi icinizde? BAska sebebi de olabilir.
Guncellemeden once bilgilerimi back up ladim ve geri yukledim. Baska bir sorun yok.
Yardimci olursaniz minnettar olurum.

Not. Accelerometer ve nokmotun beta olmayan son versiyonu yakinda cikacak.

nazosist

nazosist

Üye
saol kardeş

uyonel

Üye
Arkadaslar Samir Rotate Me 2 nin beta 5 versiyonunu sonunda sayfasina yukledi.

Ben diger beta versiyonlarini da kullanmistim. Simdi beta 5 versiyonunu N95 8GB telefonumda kullaniyorum. Harika bir program.

Simdi de dort gozle Nokmote un beta larinin cikamsini bekliyorum.

ozan_106

ozan_106

Üye
saol

uzmancavus

Üye
rotate me yi n95 e yukledim ve sonuc harika tskler kardes

damojna

Üye
şefim nasıl yükledin biraz açıkarsan, bizde yükleyelim hala sertifika hatası veriyor

enigma

enigma

Üye
arkadaşlar herkes beta5i indirebilir. samir bir hata çıkmazsa final programı yani beta olmayanı çıkaracakmış. ama benim sorunum sertifikamı programa ekleyemiyorum hata veriyor ne yapabilrim???
bu arada N95e yeni sürüm yükleyenlerde multimedya tuşlarını açtığınızda multimedya menusu çıkmıyor bu normal ve bir sorun değil.

akkayaemre

Üye
Ahaaha denedim top süper bişi ya nereye eğersen oraya gidiyo manyak yapmışlar :P

sakalsiz

sakalsiz

Üye
çok güzel bi pro herkese tavsiye ederim... :oke:

aybars821

Üye
ya benim n 95 sertifika hatası veriyo surekli o nasıl duselcek acaba bilen biri bana yardım etsin

guldos

Üye
Samir sitesinde bagıs yapanlara sertifika alabilmeleri icin dosya gonderiyor. ama telefonun imei nosunu da dondermek gerek.

--------------- Ekleme ---------------

ya benim n 95 sertifika hatası veriyo surekli o nasıl duselcek acaba bilen biri bana yardım etsin
Samir sitesinde bagıs yapanlara sertifika alabilmeleri icin dosya gonderiyor. ama telefonun imei nosunu da dondermek gerek.

raff

Üye
arkadaşlar bu programlar ile telefonu sağa sola salladığımızda menülerde gezinti yapabiliyormuyuz youtube de yapan vardı gerçekmi acaba?

halo27

Üye
çok saol kardeşim yüklüycem şimdi ama inşallah teli kasmaz:oke:

aarslana

Üye
Nokmote indirdim ama active edemiyorum bu +c derken hangi tuşları kastediyo acaba bilen varsa yazarmı plssss

Nenmorin

Nenmorin

Üye
Arkadaşlar her türlü sertifikalandırma işleminize güveniorsanız PM olarak IMEI no nuzu we hangi programı istediğinizi yazarsanız bende yardımcı olabilirim...Sertifikalandırma programı üzerinde 2 gün çalıştım ve öğrendim basit bşiy :D

kalpsiz02

Üye
Tuş Takımındaki Kalem Tuşuyla C Ye Birlikte Basacaksın Tabi Nokmote Açıkken Yapacaksınız

vireles18

Üye
y.hakan. doğru söylüyo zaten n95 kendisi yapıyo bu işi ama genede emeğe saygı

özproman

özproman

Üye
program hafızada çalışıken harekete bağlı olarak istenmeyen şeyler yapmaz dimi? hani denk getirip numara falan çevirirse ! :D

ademm2

ademm2

Üye
nasıl kullanılacagını anlamadım ama yinede teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt