n958gb için ngage oyunları yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akbaşveysel

Üye
    Konu Sahibi
n958gb için ngage oyunları yardım lütfen
arkadaşlar n958gb de ngage oyunlarını nasıl kurarım en basit şekilde anlatabilecek varmı

bayon

Üye
arkadaş yardımcı olmuş ama yine de ben yazayım en kısa şekilde en önemlisi telefonun HACK li olması gerekiyor sonra n-gage 1.40 uygulamasını bulup kuruyorsun oyunları yüklemek için ise hafıza kartında ki N-gage klasörune oyunu atıp ngage yi açmak olacaktır. Sonra otomatik kuruyor oyunu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaş yardımcı olmuş ama yine de ben yazayım en kısa şekilde en önemlisi telefonun HACK li olması gerekiyor sonra n-gage 1.40 uygulamasını bulup kuruyorsun oyunları yüklemek için ise hafıza kartında ki N-gage klasörune oyunu atıp ngage yi açmak olacaktır. Sonra otomatik kuruyor oyunu

En kısa yazmışsın hakkaten, peki deneme süresini ne yapacak ? Patch olayı ?

En iyisi konular orada mevcut girip baksın, soracağı soruyuda oraya sormuş olur.

bayon

Üye
En kısa yazmışsın hakkaten, peki deneme süresini ne yapacak ? Patch olayı ?

En iyisi konular orada mevcut girip baksın, soracağı soruyuda oraya sormuş olur.

Bugüne kadar indirdiğim hiç bir oyunda deneme süresi sorunu yaşamadım bulacağı oyunların %90 ni olacağına eminim de ondan yazmadım

- - - Eklendi - - -

ayrıca sorduğu soruya göre cevap yazdım niye böyle birşey dediğini de kestirmiş değilim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt