n95 video cekememe arizasi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayi terbiyecisi

Üye
    Konu Sahibi
n95 video cekememe arizasi
arkadaslar selamlar, aralik ayinda almis oldugum n95 im de 2gb lik sandisk micro sd kullaniyorum.
iki ay oncesine kadar sorunsuz sekilde kullaniyordum. ancak gel gelelim video cekmemeye basladi. daha dogrusu 3 dakikadan uzun video cekmemeye, donmaya ve kendini 3 dakika video cekiminden sonra resetlemeye basladi. cektigim video da haliyle kayit edilmiyordu.
bunun uzerine telefona en son versiyonu yeniden yukledim. sorun duzelmedi. bu sefer hem telefon yazilimini yeniden yukledim ve hafiza kartini da kart okuyucu ile bicimlendirdim. gecen haftaya kadar sorunsuz sekilde kullanmaya devam ettim. ancak ayni sorun yeniden nuksetti...
bugun club nokia'ya gidip sorunumu anlattim. telefonu servise alacaklarini soylediler. hemen vermek istemedim acikcasi. zira yeniden yukleme sonrasi hicbir sıkıntı yasamiyorum bir sure. sorunun hafiza kartindan olmasına ihtimal vermiyorum pek acikcasi, zira diger uygulamalarda, kayit-okumada hicbir sorun yok baska. yine de bir baska kart ile de deneme yapacagim...

acaba sorunumu daha once yasamis, duymus, fikri olan var mi?
yardimlarinizi bekliyorum. tesekkurler.

P.S:ayrica bir iki gun once video cekme suresi 17 saniyeyi gecmez duruma gelmisti. biraz once soft format yaptim.

--------------- Ekleme ---------------

soft format sonrasinda da ayni sorunun devam ettigini gordum...:(

mservank

mservank

Üye
dostum bence gönder

safakk

safakk

Üye
arkadaslar selamlar, aralik ayinda almis oldugum n95 im de 2gb lik sandisk micro sd kullaniyorum.
iki ay oncesine kadar sorunsuz sekilde kullaniyordum. ancak gel gelelim video cekmemeye basladi. daha dogrusu 3 dakikadan uzun video cekmemeye, donmaya ve kendini 3 dakika video cekiminden sonra resetlemeye basladi. cektigim video da haliyle kayit edilmiyordu.
bunun uzerine telefona en son versiyonu yeniden yukledim. sorun duzelmedi. bu sefer hem telefon yazilimini yeniden yukledim ve hafiza kartini da kart okuyucu ile bicimlendirdim. gecen haftaya kadar sorunsuz sekilde kullanmaya devam ettim. ancak ayni sorun yeniden nuksetti...
bugun club nokia'ya gidip sorunumu anlattim. telefonu servise alacaklarini soylediler. hemen vermek istemedim acikcasi. zira yeniden yukleme sonrasi hicbir sıkıntı yasamiyorum bir sure. sorunun hafiza kartindan olmasına ihtimal vermiyorum pek acikcasi, zira diger uygulamalarda, kayit-okumada hicbir sorun yok baska. yine de bir baska kart ile de deneme yapacagim...

acaba sorunumu daha once yasamis, duymus, fikri olan var mi?
yardimlarinizi bekliyorum. tesekkurler.

P.S:ayrica bir iki gun once video cekme suresi 17 saniyeyi gecmez duruma gelmisti. biraz once soft format yaptim.

--------------- Ekleme ---------------

soft format sonrasinda da ayni sorunun devam ettigini gordum...:(
peki h.kartını çıkardığınızda telefon hafızasına kayıtta da aynı sorun oluyor mu yoksa sadece h.kartında mı böyle yapıyor onu bi öğrenmemiz gerek birde eğer hafıza kartın çok dolu ise o nedenle de yarıda kesiyor yada aşırı dolu ise o nedenle kendini resetliyor olabilir :oke: ama tabi bence bu sorunun çözümü için servise vermek en mantıklısı :oke:

feyzammm

feyzammm

Üye
arkadaşım benimkide aynı oldu 3 veye 5 dakikadan fazla çekim yapmadı haliyle çekilenlerde gitti servise gönderdim video çekimi ile ilgili bi entegremi ne bozukmuş olur dedi 80 100 arası masraf çıkardılar bu arada bi müşterisi çıktı sattım kurtuldum

ayi terbiyecisi

Üye
    Konu Sahibi
oncelikle telefon hafizasina da cekim yapsam ayni sorun oluyordu. hafiza karti tam dolu degil hatta yari dolu bile degildi... 3(edit:2) gb lik kartin 700 mb lik kisminda veri vardi.

yeniden nokia cluba gittim, servis kaydi acildi ve telefon ankaraya gonderildi. bu arizanin yaninda surgulu kapagin da takildigini soyledim(kronik sorun), onu da tamir talebine eklediler.

cebimden ne cikacak diye sordugumda 10 lira kadar kargo masrafi olacagini soylediler, diger arizalar garantiden halledilecekmis... ancak tamir suresinin bir aya yakin surebilecegini soylediler (ki kanunen ongurulen azami tamir suresi 30 gun) 12 agustos itibari ile askerde olacagim icin bu durum biraz sıkıntılı su anda...

safakk

safakk

Üye
oncelikle telefon hafizasina da cekim yapsam ayni sorun oluyordu. hafiza karti tam dolu degil hatta yari dolu bile degildi... 3(edit:2) gb lik kartin 700 mb lik kisminda veri vardi.

yeniden nokia cluba gittim, servis kaydi acildi ve telefon ankaraya gonderildi. bu arizanin yaninda surgulu kapagin da takildigini soyledim(kronik sorun), onu da tamir talebine eklediler.

cebimden ne cikacak diye sordugumda 10 lira kadar kargo masrafi olacagini soylediler, diger arizalar garantiden halledilecekmis... ancak tamir suresinin bir aya yakin surebilecegini soylediler (ki kanunen ongurulen azami tamir suresi 30 gun) 12 agustos itibari ile askerde olacagim icin bu durum biraz sıkıntılı su anda...
hmm ilginç hiç karşılaşmadım böyle bir durumla neyse hayırlısı olsun inşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsın...:oke:

ayi terbiyecisi

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler arkadaslar ilginize. telefons ervisten geldiginde imkan bulursam sonucu paylasirim sizlerle.

zekiogur

Üye
arkadaşım benim telefondada aynı sorun oluştu
nasıl sorunu çözdüğünü paylaşırsan sevinirim

ayi terbiyecisi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım benim telefondada aynı sorun oluştu
nasıl sorunu çözdüğünü paylaşırsan sevinirim

cozulmuyor arkadasim maalesef, telefon ucuncu kez servise gitti 22 agustosta daha gelecek... her seferinde gittigi gibi geliyo..

degisim talep ettim. ama uyanik nokia servisi her seferinde ariza kaydini farkli seylerden acitigi icin (kanun ayni arizayi 3 kez tekrarlamasini ongorur degisim veya bedelin iadesi icin) degisim talebim de reddedildi. bekliyorum oylece acikcasi... nokia club i aradim, durumu anlattim, yapacaklari hicbisiy yokmus. nefret ettim nokia dan desem yeridir.

gittim 90 liraya samsung aldım. ozensiz itinasiz ata vura kullaniyorum icim rahat...

zekiogur

Üye
cevabın için teşekürrler arkadaşım. tavsiyene uydum telefonu çok ucuza sattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt