N95 Versiyon Güncelleme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

BERK TEMELLİ

Üye
    Konu Sahibi
N95 Versiyon Güncelleme Sorunu
Arkadaşlar bende n95 var ve su anki versiyonu 21.0.016
Duyduğuma göre v30. ... bilmem ne versiyon çıkmış.telefonumu yükselmek istiyorum ama nokia software updater telefonun zaten güncel diyor..kafayı yıyecem yokmu bana yardım edebılecek bı musluman:bilmem:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
dostum telefon güncellemesini kendi basına yapmanı tavsiye etmem...varsa yakında bi telefoncu götür yükseltsin...internet ve elektrik kesintilerinde telefonun agır hasarlar görebilir benden söylemesi...yok yinede ben kendim yapmak istiyorum dersen
bu adrese git söylenenleri dogru takip et insallah basarılı sonuca ulasırsın...kolay gelsin...

BERK TEMELLİ

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş saol link vermişinde işte diyorum olmuyo telefon zaten güncel diyor program oysaki eski versiyon biliyorum kafayı yıyecem yav..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar lütfen yav yokmu yardım edebılecek bırı???

BERK TEMELLİ

Üye
    Konu Sahibi
ya hadi arkadaşlar hiçbirinizmi telden anlamıyor yav yoksa suraya bı kaç satır bısey yazmayamı usenuyosunuz lutfen yardım..:@

ozbrk

ozbrk

Üye
şunları dene
-nokia sofwere updateri kaldır yeniden yükle
,-telefonundaki cihaz yöneticisine gir ve hakkaten güncelmi değilmi diye bi bak
-telefondan internet güncellemesi yapmayı dene (bunu bilmiyorum nasıl yapılıyor)
not:bunu yapmadan operatorunle konus ve izin filan iste çünkü hakkaten kontör yer
onun dışında kimse pek bişey bilmez çünkü diğerleri telefonunu mahvedebilir açamaya bilirsin vede garanti dıışı kalır yani elinde patlar

--------------- Ekleme ---------------

umarım daha sorun kalmamıştır :oke:

BERK TEMELLİ

Üye
    Konu Sahibi
saol verdıgın bılgıler ıcın ama OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR :@:@:@

Esendağlı

Esendağlı

Üye
n95 30.0.015 son versiyon
Buraya bi gözat kardeş

acar060

Üye
Bilgisayarında driverler dahil nokia ile ilgili ne varsa kaldır.Bilisayarı aç kapat kurulum cd sinden yeniden herşeyin kurulumunu yap ama unutmaki internet bağlantın mutlaka olsun pc suite bundan sonrasını bildiğin gibi

benimde v30.0.018 di yeni versiyon olduğunu bildiğim halde aynı uyarıyı alıyordum ama düzeldi

Yazılım kurarken mümkünse laptop kullan elektrik gitmelerine karşı yada pc inde güç kaynağı birde telefon şarzı dolu olsun aman dikkat et yazılım yüklerken kimse seni aramasın telefon elinde kalır yoksa
Lütfen şuna dikkat et : Ciahaza yazulım kurmadan önce telefonun n95 8gb için product turkçe dil kodu NSS den 0550370 girmeyi unutma yoksa telefon ingilizce olur.Benim gibi servise 20 ytl ödersin.
v30.0.018 den v31.0.015 yükseltirken. turkkce dil kodu nss den 0550370 gir.

NSS = Nemesis Service Suite

BERK TEMELLİ

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarında driverler dahil nokia ile ilgili ne varsa kaldır.Bilisayarı aç kapat kurulum cd sinden yeniden herşeyin kurulumunu yap ama unutmaki internet bağlantın mutlaka olsun pc suite bundan sonrasını bildiğin gibi

benimde v30.0.018 di yeni versiyon olduğunu bildiğim halde aynı uyarıyı alıyordum ama düzeldi

Yazılım kurarken mümkünse laptop kullan elektrik gitmelerine karşı yada pc inde güç kaynağı birde telefon şarzı dolu olsun aman dikkat et yazılım yüklerken kimse seni aramasın telefon elinde kalır yoksa
Lütfen şuna dikkat et : Ciahaza yazulım kurmadan önce telefonun n95 8gb için product turkçe dil kodu NSS den 0550370 girmeyi unutma yoksa telefon ingilizce olur.Benim gibi servise 20 ytl ödersin.

kardeş sen bu işlerden anlıyon heralde bana ozelden msn atarmsn orda bı goruselım sana zahmet.com

kordan

Üye
n95 gb versiona yükseltim 31.0.015 ingilizce oldu Nemesis Service Suite şimdi türkceleştiremezmiyim ?? türkce olması için ne yapmam lazzım ?? !!

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye

:yurubizlik bişey kalmamış sanırım

m.ali KARA

Üye
arkadaşlar ya nss error hatasını bir türlü düzgün anlatanı görmedim lütfen bu sorunu nasıl haledeceğimi anlatırmısınız şimdiden tşk ederim

vampirhacker1

Üye
Arkadaşlar n 95 kullanıyorum internetten güncelleme yaptım kamera çalışmaz oldu açar gibi oluyo ekran gelmeden tetrar kapanıyo mekanik yada elektronik arıza değil tamirciler yapamıyo güncellemeden sonra oldu lütfen yardım edin

folle06

Üye
ya arkadaşlar çıldırcam bu nemesisin linki yokmu bi türlü bulamaıyorum.yardım edin.:off:

sentiryon

Üye
Bu versiyonu işini görür sanırım...

mehteren

Üye
yukardakinin aynını yap tekrar güncelle

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
arkadaşımm onu nemesis die bir program var onunla ürün kodunu degiştiryosun

bloodmoney8x1

bloodmoney8x1

Üye
sim kartsiz versiyon yukleme mumkunmu?

dogan0

Üye
dostum telefon güncellemesini kendi basına yapmanı tavsiye etmem...varsa yakında bi telefoncu götür yükseltsin...internet ve elektrik kesintilerinde telefonun agır hasarlar görebilir benden söylemesi...yok yinede ben kendim yapmak istiyorum dersen
bu adrese git söylenenleri dogru takip et insallah basarılı sonuca ulasırsın...kolay gelsin...

telefon güncellemesi yaklasık kaç dakika sürer internet ve elektrik kesintisi telefoncuda da olmaz mı?böyle bir durumda telefonumuz ne kadar ağır hasar görür çöpe mi girer yoksas yüklü bir masrafla karşı karşıya mı kalırız?:bilmm